John Deere R47V

1.065,01 €

Select serijos vejapjovės sukurtos ir sukonstruotos taip, kad tarnautų ilgai, o veją pjautų nepriekaištingai. Tai aukščiausios kokybės mašinos. Jas paprasta ir patogu naudoti, o darbas bus atliktas puikiai net esant sudėtingoms sąlygoms. Jums tikrai patiks „Turbo Star“ ir „Ready start“  sistemos, todėl darbas bus malonesnis ir lengvesnis. 15 metų* garantija pjaunamosios aliuminiam korpusui – tikrai įspūdingas laiko tarpas. Su kintamo greičio pavara – dar daugiau komforto.

Rekomenduojama pjauti iki 15 arų vejos plotą.

* Pristatymo terminas iki 7 d.d.
Kiekis
Palyginti

R serijos vejapjovės – komforto ir aukščiausios kokybės derinys.

Patogi rankena lengvai pritaikoma pagal žmogaus ūgį, o sandėliuojant mašiną ją lengva sulankstyti. Pjovimo aukštis lengvai keičiamas su viena reguliavimo svirtimi, o grūdinto spyruoklinio plieno peiliai tarnaus ilgai. 15 metų* garantija pjaunamosios aliuminiam korpusui – tikrai įspūdingas laiko tarpas.

 

Variklis

Patikimas benzininis  „Briggs and Stratton“  variklis užsikurs iš karto, nes yra su šalto užvedimo sistema „Ready Start“.  Net šaltą ryta užkursite variklį lengvai.

 

Pjaunamosios korpusas

Pjaunamosios korpusas yra išlietas iš aliuminio, todėl yra lengvesnis nei plieninis ir jam taikoma net 15 metų* garantija nuo korozijos. Vejapjovė yra lengvesnė, ją paprasčiau transportuoti ir naudoti.

* 15 metų garantija nuo prarūdijimo taikoma, jei vejapjovė naudojama ne komerciniais tikslais.

 

„Turbo Star“ sistema

Išbandyta sistema užtikrina, kad žolė bus tiksliai nupjauta ir surinkta, net esant sunkioms sąlygoms. Turbinos mentelių sukeltas oro srautas sklandžiai ir veiksmingai nupučia nupjautus žolės stiebelius į surinktuvą.

 

Žolės surinkimas

Talpus žolės surinkimo maišas pagamintas iš sintetinio audinio, todėl yra lengvas ir patogus  iškrauti. Užpildymo indikatorius parodo kada surinktuvas yra beveik pilnas, todėl nerizikuojate užkimšti išmetimo angos. Jei pageidaujate mulčiuoti, o ne rinkti – įsigykite mulčiavimo rinkinį: specialūs peiliai ir išmetimo angos kaištis.

Vejapjovės pavara

Ši vejapjovė yra savaeigė ir Jums bus paprasta be jokio vargo eiti paskui, todėl darbas bus lengvesnis ir greitesnis. Darbinį greitį lengva keisti ir prisitaikyti pagal Jūsų poreikius, nes šiame modelyje yra sumontuota kintamo greičio pavara. Tiesiog pasukite rankenėlę ir pasirinkite Jums tinkamą greitį. Pavaros įjungimas atliekamas su kūgine sankaba – švelnus pajudėjimas į priekį.

Svoris 37 kg
Vejos plotas, arais

iki 15

Darbinis plotis, cm

47

Variklio galia, kW

2,4

Variklio gamintojas

Briggs and Stratton

Variklio tipas

Benzininis

Žolės surinkimas

Standarte

Talpa, l

65

Pjovimo aukštis, mm

15-80

Aukščio reguliavimas

Centrinis

Pjaunamosios korpusas

Aliuminis

„TurboStar“ sistema

Yra

Vejapjovės pavara

Kintamo greičio 2,7-4,3 km/h

Mulčiavimo komplektas

Įsigyjamas atskirai

Prispaudimo volas gale

Negalimas

Elektrinis užvedimas rakteliu

Nėra

Peilių stabdymo sankaba

Nėra

Masė, kg

37

Kategorija: