JD_X125
JD_X125
JD_X125
 
Neturime
 
 

John Deere X125

2.550,00 €

Standard serijos vejų traktoriukai turi savyje daug svarbių savybių ir funkcijų, kurios Jums tikrai patiks. Traktoriukai su šoniniu žolės išmetimu dirba greitai, o veja atrodo puikiai. Šios mašinos sukurtos taip, kad jas būtų paprasta ir patogu naudoti daugelį metų, o žolė būtų nupjaunama nepriekaištingai. Našus darbas, ergonomiškas valdymas ir patikimumas daugelį metų.

Rekomenduojama pjauti iki 50 arų vejos plotą.

Reikia pagalbos? Skambinkite mums!

+370 666 11 417

* Pristatymo terminas iki 7 d.d.

Neturime

Palyginti

Standard X100 serijos traktoriukai  be žolės surinkimo sistemos  patiks tiems, kas turi didesnius plotus ir nori greitesnio darbo. Sukurti ilgam tarnavimui ir patogiam darbui.  Su jais galima nuveikti labai daug darbų prižiūrint veją ar tvarkant teritoriją prie namų ir žiemą ir vasarą.

Variklis

Patikimas 1 cilindro benzininis  „Briggs and Stratton“  variklis turi pakankamai galios, kad darbas būtų efektyvus ir našus pjaunant ar mulčiuojant nupjautą žolę. Elektroninis degimo valdymas greitam užkūrimui, antivibracinė sistema, patogus aptarnavimas ir kitos savybės  neleis suabejoti šiuo varikliu.

X125 variklis

Pjaunamoji

Inovatyvaus dizaino „ Edge“ pjaunamoji su šoniniu žolės išmetimu yra tvirta ir universali. Peiliai darbo metu persidengia, todėl neliks nenupjautos žolės per pjaunamosios vidurį. Jei norite mulčiuoti – užsisakykite greitai sumontuojamą mulčiavimo komplektą.  Po naudojimo jas lengva išplauti per įtaisytą plovimo angą.

X125 pjaunamoji

Žolės surinkimas

Jei reikia žolės surinkimo, šiam modeliui galima papildomai užsakyti ir sumontuoti 230 litrų talpos bunkerį.

Transmisija

Šis traktoriukas turi hidraulinę transmisiją su kuria lengva pasirinkti reikiamą greitį ir keisti važiavimo kryptį. Judėjimo kryptis keičiama pedalų pagalba.  Pedalai yra patogioje pozicijoje, todėl valdymas ir darbas yra intuityvus ir lengvas. Greitis važiuojant į priekį  – iki 8,9 km/h, greitis važiuojant atgal – iki 5,1 km/h.

X125 transmisija

Rėmas

John Deere traktoriukai sukonstruoti naudojant tvirtą suvirintą rėmą, todėl traktoriukas atlaiko didesnes apkrovas. Rėmas yra iš 2,7  mm plieno ir sugeria išorines tempimo ir laužimo jėgas ir taip apsaugo kitus mechanizmus, todėl traktoriukas tarnaus ilgiau. Gale sumontuotas kablys, prie kurio prikabinus priekabą galima nuveikti dar daugiau darbų.

X125 remas

Komfortas

Valdikliai išdėstyti logiškai ir patogiai, todėl vairuotojas lengvai supras ir valdys mašiną. Valdikliai yra koduoti spalvomis pagal atliekamas darbines funkcijas, tad juos lengva įsiminti.

Darbas su šiuo traktoriuku yra tikras malonumas.

X125 komfortas 1
X125 komfortas 2
Svoris 210 kg
Darbinis plotis, cm

107

Variklio galia, kW

9,6

Variklio tipas

Benzininis

Variklio gamintojas

Briggs and Stratton

Darbinis tūris, kub. cm

500

„iTorque“ galios sistema

Nėra

Degalų talpa litrais

9,1

Žolės surinkimas

Nėra – užsakoma papildomai

Surinkimo talpa, l

Galimas 230

Mulčiavimo komplektas

Įsigyjamas atskirai

Žolės išmetimas

Per šoną

Pjovimo aukštis, mm

25-101

Pjaunamosios pakėlimas

Rankinis

Pjaunamosios įjungimas

Mechaninis

Transmisija

Hidrostatinė 2 pedalų

Pastovaus greičio palaikymo sistema

Nėra

Vairo stiprintuvas

Nėra

Greitis pirmyn, km/h

0-8,9

Greitis atgal, km/h

0-5,1

Masė, kg

210

Priekinių padangų dydis

15Х6-8

Galinių padangų dydis

20Х8-8

Kategorija: