Neturime
 
 

John Deere X155R

3.750,00 €

X 155R modelis yra vienas geidžiamiausių traktoriukų vejos priežiūrai, nes tai galingiausias ir našiausias modelis X 100 serijoje su surinkimo sistema. Jis tikrai Jums patiks, nes turi savyje daug svarbių savybių ir funkcijų. Tvirtas, našus, paprastas naudoti  ir patikimas. Žolė  su juo bus nupjauta ir surinkta nepriekaištingai.

Rekomenduojama pjauti iki 60 arų vejos plotą.

Reikia pagalbos? Skambinkite mums!

+370 666 11 417

* Pristatymo terminas iki 7 d.d.

Neturime

Palyginti

Standard X100 serijos traktoriukai su žolės surinkimu – sukurti ilgam tarnavimui ir patogiam darbui. Su jais galima nuveikti labai daug darbų prižiūrint veją ar tvarkant teritoriją prie namų.

Variklis

Patikimas „V twin“ 2 cilindrų benzininis  „Briggs and Stratton“  variklis turi daugiau galios, ir didesnį sukimo momentą,  kad darbas būtų efektyvus ir našus pjaunant ir renkant žolę, mulčiuojant ar skleidžiant nupjautą žolę ant vejos. Elektroninis degimo valdymas greitam užkūrimui, mažesnė variklio vibracija lyginant su vieno cilindro varikliu, ir mažesnis triukšmas. Patogus aptarnavimas – keičiant alyvą nereikia jokių specialių įrankių.

variklis

Pjaunamoji

107 cm darbinio pločio inovatyvaus dizaino „Edge“ pjaunamoji su galiniu žolės išmetimu yra tvirta ir puikiai tinka pjaunant žolę ar renkant lapus. Peiliai darbo metu persidengia, todėl neliks nenupjautos žolės per pjaunamosios vidurį. Jei nenorite rinkti žolės – sumontuokite papildomai užsakomą mulčiavimo komplektą: išmetimo angos kaištį ir specialius peilius.

pjaunamoji

Žolės surinkimas

Talpus 300 litrų tūrio žolės surinkimo maišas pagamintas iš sintetinio audinio, todėl yra lengvas ir patogus  iškrauti. Jį lengva nuimti, jei norite mulčiuoti žolę, arba papildomai užsakius specialų skleistuvą nupjautą žolę galima skleisti paskui traktoriuką.

surinkimas
ismetimas

Transmisija

Šis traktoriukas turi hidrostatinę transmisiją su kuria lengva pasirinkti reikiamą greitį ir keisti važiavimo kryptį. Pedalai yra patogioje pozicijoje, todėl valdymas ir darbas yra intuityvus ir lengvas. Greitis važiuojant į priekį  – iki 8,9 km/h, greitis važiuojant atgal – iki 5,1 km/h.

transmisija

Rėmas

John Deere traktoriukai sukonstruoti naudojant tvirtą suvirintą rėmą, todėl traktoriukas atlaiko didesnes apkrovas. Rėmas yra iš 2,7 mm plieno ir sugeria išorines tempimo ir laužimo jėgas ir taip apsaugo kitus mechanizmus, todėl traktoriukas tarnaus ilgiau. Gale sumontuotas kablys, prie kurio prikabinus priekabą galima nuveikti dar daugiau darbų.

X105 remas

Komfortas

Valdikliai išdėstyti logiškai ir patogiai, todėl vairuotojas lengvai supras ir valdys mašiną. Valdikliai yra koduoti spalvomis pagal atliekamas darbines funkcijas, tad juos lengva įsiminti.

Darbas su šiuo traktoriuku yra tikras malonumas.

X105 komfortas 1
X105 komfortas 2
Svoris 230 kg
Darbinis plotis, cm

107

Variklio galia, kW

12,5

Variklio tipas

Benzininis

Variklio gamintojas

Briggs and Stratton

Darbinis tūris, kub. cm

656

„iTorque“ galios sistema

Nėra

Degalų talpa litrais

7,5

Žolės surinkimas

Standarte

Surinkimo talpa, l

300

Mulčiavimo komplektas

Įsigyjamas atskirai

Žolės išmetimas

Per galą

Pjovimo aukštis, mm

25-101

Pjaunamosios pakėlimas

Rankinis

Pjaunamosios įjungimas

Elektrinis

Transmisija

Hidrostatinė 2 pedalų

Pastovaus greičio palaikymo sistema

Nėra

Vairo stiprintuvas

Nėra

Greitis pirmyn, km/h

0-8,9

Greitis atgal, km/h

0-5,1

Masė, kg

230

Priekinių padangų dydis

15Х6-6

Galinių padangų dydis

18Х8,5-8

Kategorija: