jx90cb_r2c002697_rrd
jx90cb_r2c002699
JX90CB 5W_r2z021503_edited
JX90CB r2z021512
JX90CB r2z021526
 
 

John Deere JX90CB

1.903,00 

Perkant išsimokėtinai su „GF Lizingu" 10 mėn. terminui įmoka tik 190,30 EUR mėn.

Profesionalios rankinės vejapjovės leidžia nepavargstant dirbti visą dieną. Jos turi tvirtą, korozijai atsparų aliuminį korpusą su plieniniais sutvirtinamais šonais ir gali būti įvairių modelių. Šios vejapjovės nebijo sunkaus darbo.

Kaip pirkti išsimokėtinai?

* Pristatymo terminas iki 7 d.d.

Turime

Kiekis

Palyginti

Variklis

Galingas ir patvarus SUBARU variklis, leis nesirūpinti vejapjovės variklio priežiūrą ir visą savo dėmesį skirti tik atliekamam darbui. SUBARU varikliu gamykla patikrina kiekvieną variklį, taip užtikrinamas nepriekaištingas veikimas ir sumažinama galimų gedimų galimybė iki minimumo.

Tvirtas 47 cm pločio, korozijai atsparus aliuminis korpusas su plieniniais lakštais sutvirtinamais šonais sukurta darbui ir tik darbui. Plieniniai lakštai šonuose užtikrins korpuso ilgaamžiškumą dirbant prie šaligatvių ar kitų kietų paviršių į kuriuos gali braižytis vejapjovė. Šios profesionalios vejapjovės su visais priedais svoris tik 62 kg.

 

Rankena ir peilių sankaba

Ergonomiška rankena su antivibraciniu mechanizmu leis dirbti visą darbo dieną ir nejausti vibracijos padarinių. Lengvai sulankstoma ir paruošiama į transportinę padėtį, taip lengvai ir paprastai ją galėsite transportuoti nuo kliento iki kliento. Peilių sankaba leis sustabdyti peilius neišjungiant variklio, taupykite savo laiką ir jėgas. Išjunkite peilius, išpilkite nupjautą žolę ar nuvažiuokite iki kito ploto nestumdami o įjungę vejapjovės pavarą.

 

Variatorius

Kintamas greitis taps puikiu pagalbininku netolygiuose pjovimo plotuose. Greitis nuo 2,7 iki 4,8 km/h., įsigijus mulčiavimo priedą variatorius taps dar labiau naudingu Jums, galėsite mulčiuoti veją itin kokybiškai dėl galimybės variuoti greičiu.

 

Žolės surinkimo maišo talpa – 75l.

 

Plotams iki 40 arų.

Vejos plotas, arais

iki 40

Darbinis plotis, cm

54

Variklio galia, kW

3,2

Variklio tipas

Benzininis

Variklio gamintojas

SUBARU

Žolės surinkimas

Standarte

Surinkimo talpa, l

75

Pjovimo aukštis, mm

15-95

Aukščio reguliavimas

4 taškai

Pjaunamosios korpusas

Aliuminis su plieno dėklu

„TurboStar“ sistema

Yra

Vejapjovės pavara

Kintamo greičio 2,7-4,8 km/h

Mulčiavimo komplektas

Įsigyjamas atskirai

Prispaudimo volas gale

Negalimas

Elektrinis užvedimas rakteliu

Nėra

Peilių stabdymo sankaba

Yra

Masė, kg

62

Technikos tipas

Profesionali