John Deere JS63V

  • Pjaunamas plotas iki 20a
  • Savaeigė su kintamo greičio pavara

714,00 

Perkant išsimokėtinai su „GF Lizingu" 10 mėn. terminui įmoka tik 71,4 EUR mėn.

JS serijos mulčiuojančios  vejapjovės sukurtos ir sukonstruotos taip, kad tarnautų ilgai, o veją pjautų nepriekaištingai. Skaityti daugiau…

Kaip pirkti išsimokėtinai?

* Pristatymo terminas iki 7 d.d.
Kiekis

Palyginti
UŽSISAKYTI KONSULTACIJĄ
IŠBANDYKITE NEMOKAMAI
PARSISIŲSTI KATALOGĄ

NEPRALEISK AKCIJOS. IŠSISAUGOK PREKĖS NUOLAIDĄ.

Nurodyk savo el. paštą ir gauk akcijos kodą, kurį galėsi panaudoti ir vėliau.

Ar norėtumėte pirmieji sužinoti apie išskirtinius pasiūlymus, ypatingas nuolaidas ir kitą naujausią informaciją el. paštu, sms, telefonu ar kitomis elektroninėmis priemonėmis? Mes gerbiame Jūsų privatumą, todėl pateiktus asmens duomenis naudosime tik nurodytu tikslu ir neperduosime jokiems tretiesiems asmenims. Daugiau apie duomenų naudojimą galite sužinoti paspaudus čia

Taip, noriu gauti išskirtinius pasiūlymus, nuolaidas ir kitą naujausią informaciją

Bendra informacija

Gilus pjaunamosios korpusas užtikrina, kad žolės stiebeliai tikrai bus susmulkinti bei nukreipti atgal į veją ir taip natūraliai ją patreš. Tai aukščiausios kokybės mašinos. Jas paprasta ir patogu naudoti, o darbas bus atliktas puikiai net esant sudėtingoms sąlygoms. Su kintamo greičio pavara – dar daugiau komforto.

Rekomenduojama pjauti iki 20 arų vejos plotą.

Kam reikalingas mulčiavimas? Gražindami susmulkintą žolę atgal į veją mes paliekam natūralią trąšą ir mažėja poreikis pirktinėms trąšoms. Taip pat mums nebereikia sustoti išpilti surinktuvo, todėl sutaupom laiko.

Variklis

Patikimas benzininis  „Briggs and Stratton“  variklis užsikurs iš karto, nes yra su šalto užvedimo sistema „Ready Start“.  Net šaltą ryta užkursite variklį lengvai.

Pjaunamosios korpusas

Gilus pjaunamosios korpusas pagamintas iš plieno ir pritaikytas intensyviam darbui, smulkinant žolės stiebelius. Specialūs peiliai atlaikys ilgas darbo valandas.

Žolės surinkimas

Jei dalis vejos turi būti nurinkta, nepaliekant mulčiuotos žolės, galima papildomai įsigyti surinkimo sistemą, kuri greitai sumontuojama. Surinkimo talpos tūris net 91 litras.

Vejapjovės pavara

Ši vejapjovė yra savaeigė ir Jums bus paprasta be jokio vargo eiti paskui, todėl darbas bus lengvesnis ir greitesnis. Darbinį greitį lengva keisti ir prisitaikyti pagal Jūsų poreikius, nes šiame modelyje yra sumontuota kintamo greičio pavara. Tiesiog pasukite rankenėlę ir pasirinkite Jums tinkamą greitį.

Reikalinga konsultacija? Turite papildomų klausimų?

Norite daugiau sužinoti apie dominančią žoliapjovę? Mūsų specialistai visada pasiruošę Jums padėti išsirinkti tinkamiausią žoliapjovę. Susisiekti su mūsų specialistai galite žemiau nurodytais būdais.

Svoris 40 kg
Vejos plotas, arais

iki 20

Darbinis plotis, cm

53

Variklio galia, kW

3,2

Variklio gamintojas

Briggs and Stratton

Žolės surinkimas

Pasirinktinai

Variklio tipas

Benzininis

Talpa, l

91

Pjovimo aukštis, mm

20-97

Aukščio reguliavimas

1 priekyje ir 1 gale

Pjaunamosios korpusas

Plieninis

„TurboStar“ sistema

Nėra

Vejapjovės pavara

Kintamo greičio 2,5-5,2 km/h

Mulčiavimo komplektas

Yra

Prispaudimo volas gale

Negalimas

Elektrinis užvedimas rakteliu

Nėra

Peilių stabdymo sankaba

Nėra