Akcija!
25%
 
 

TANGO E5

  • Pjaunamas plotas iki 22a

2.190,00  1.650,00 

Perkant išsimokėtinai su „GF Lizingu" 10 mėn. terminui įmoka tik 165,00 EUR mėn.

Geriau darytumėte kitus darbus, nei pjautumėte veją? Nepralenkiama pjovimo kokybė ir patikimumas –rinkitės „John Deere“ TANGO robotą vejapjovę. Skaityti daugiau…

Kaip pirkti išsimokėtinai?

* Pristatymo terminas iki 7 d.d.
Kiekis

Palyginti
UŽSISAKYTI KONSULTACIJĄ
IŠBANDYKITE NEMOKAMAI
PARSISIŲSTI KATALOGĄ

NEPRALEISK AKCIJOS. IŠSISAUGOK PREKĖS NUOLAIDĄ.

Nurodyk savo el. paštą ir gauk akcijos kodą, kurį galėsi panaudoti ir vėliau.

Ar norėtumėte pirmieji sužinoti apie išskirtinius pasiūlymus, ypatingas nuolaidas ir kitą naujausią informaciją el. paštu, sms, telefonu ar kitomis elektroninėmis priemonėmis? Mes gerbiame Jūsų privatumą, todėl pateiktus asmens duomenis naudosime tik nurodytu tikslu ir neperduosime jokiems tretiesiems asmenims. Daugiau apie duomenų naudojimą galite sužinoti paspaudus čia

Taip, noriu gauti išskirtinius pasiūlymus, nuolaidas ir kitą naujausią informaciją

Bendra informacija

TANGO E5 II karta

Palengvinkite savo gyvenimą. TANGO II serijos robotas vejapjovė sukurta taip, kad palengvintų jums gyvenimą. Valdikliai ir technologijos yra tokios intuityvios, kad netrukus jau galės pradėti pjauti žolę. Visas laikas vėl jūsų.

Privers jus žavėtis

TANGO pjauna veją pagal atsitiktinį modelį ir automatiškai aptinka  kliūtis bei ribas žymintį laidą. Ji netgi greitai prisitaiko prie vietų, kuriose auga aukštesnė žolė. Ribojančiojo kabelio nematyti, o pakeitus sodo kontūrą kabelį nesunku perkelti.

Paprasta užprogramuoti

Didelis ekranas ir logiškai išdėstyti valdikliai palengvina laiko nustatymą ir prireikus leidžia lengvai atlikti pakeitimus. Ekrane esanti „kito žingsnio“ („next step“) funkcija leis matyti, ką TANGO daro dabar ir darys vėliau.

Gali dirbti ir kalvotose vietose

Galite programuoti savo TANGO pagal specifinius darbus, kuriuos reikia atlikti sode. Sudėtingi sodo kontūrai su medžiais, krūmais ir iki 36 proc. įkalnėmis – ne problema.

Tyli

TANGO veikia taip tyliai, kad žolę niekam netrukdydama gali pjauti ir naktį. Ir viskas atliekama be didelių pastangų, triukšmo ir išmetalų.

Patvari

Kad ir koks būtų oras, TANGO gali dirbti bet kokiomis sąlygomis. Elektroniką, akumuliatorių ir peilius nuo įvairių oro sąlygų apsaugo patvarus dvigubų sienelių  korpusas.

Paprasta eksploatuoti

TANGO E5 II serija yra dar išmanesnė. Vejapjovė pasižymi kitokiu važiavimo našumu: ji važiuoja į priekį tol, kol pasiekia pjaunamą plotą  ribojantį kabelį, tada pasisuka ir pakeičia kryptį net ir tuo atveju, jei žolę pjauna kalvotose vietose.

Tvirta

Grūdinto plieno peiliai pjauna žolę greitai ir švariai, be to, neatšimpa visą vasarą. Aukštesnė žolė – ne problema. Sezonui prasidėjus arba sugrįžus po kelionės, nereikia rūpintis išankstiniu vejos nupjovimu. Norėdami pakeisti pjovimo aukštį (nuo 19 iki 102 mm), tiesiog pasukite apsauginį skydelį.

Išmani

TANGO fiksuoja, kada reikia  įsikrauti ir automatiškai važiuoja į krovimo stotį. Vejapjovėje naudojami galingi ličio jonų akumuliatoriai, todėl jų nereikia dažnai krauti.

Priežiūra

„John Deere“ įgaliotasis atstovas jums gali ne tik patarti, bet ir atlikti techninę priežiūrą, aprūpinti atsarginėmis detalėmis, todėl jūsų TANGO vejapjovė ir toliau veiks kaip nauja. Daugybę metų.

Reikalinga konsultacija? Turite papildomų klausimų?

Norite daugiau sužinoti apie dominančią žoliapjovę? Mūsų specialistai visada pasiruošę Jums padėti išsirinkti tinkamiausią žoliapjovę. Susisiekti su mūsų specialistai galite žemiau nurodytais būdais.

Vadybininkas – konsultantas

Dainius Naktinis

+370 620 27833

Jūsų vardas *

Jūsų el. paštas *

Jūsų tel. numeris *

Jūsų žinutė *

Ar norėtumėte pirmieji sužinoti apie išskirtinius pasiūlymus, ypatingas nuolaidas ir kitą naujausią informaciją el. paštu, sms, telefonu ar kitomis elektroninėmis priemonėmis? Mes gerbiame Jūsų privatumą, todėl pateiktus asmens duomenis naudosime tik nurodytu tikslu ir neperduosime jokiems tretiesiems asmenims. Daugiau apie duomenų naudojimą galite sužinoti paspaudus čia

Taip, noriu gauti išskirtinius pasiūlymus, nuolaidas ir kita naujausią informaciją

Darbinis plotis, cm

iki 22 arų

Pjovimo aukštis, mm

19-102 mm