John Deere JX90

  • Peilių stabdymo sankaba
  • Pjaunamas plotas iki 25a
  • Pjovimo plotis 54 cm
  • Savaeigė

1.346,00 

Perkant išsimokėtinai su „GF Lizingu" 10 mėn. terminui įmoka tik 134,60 EUR mėn.

Select serijos vejapjovės sukurtos ir sukonstruotos taip, kad tarnautų ilgai, o veją pjautų nepriekaištingai. Skaityti daugiau…

Kaip pirkti išsimokėtinai?

* Pristatymo terminas iki 7 d.d.
Kiekis

Palyginti
UŽSISAKYTI KONSULTACIJĄ
IŠBANDYKITE NEMOKAMAI
PARSISIŲSTI KATALOGĄ

NEPRALEISK AKCIJOS. IŠSISAUGOK PREKĖS NUOLAIDĄ.

Nurodyk savo el. paštą ir gauk akcijos kodą, kurį galėsi panaudoti ir vėliau.

Ar norėtumėte pirmieji sužinoti apie išskirtinius pasiūlymus, ypatingas nuolaidas ir kitą naujausią informaciją el. paštu, sms, telefonu ar kitomis elektroninėmis priemonėmis? Mes gerbiame Jūsų privatumą, todėl pateiktus asmens duomenis naudosime tik nurodytu tikslu ir neperduosime jokiems tretiesiems asmenims. Daugiau apie duomenų naudojimą galite sužinoti paspaudus čia

Taip, noriu gauti išskirtinius pasiūlymus, nuolaidas ir kitą naujausią informaciją

Bendra informacija

Tai aukščiausios kokybės mašinos. Jas paprasta ir patogu naudoti, o darbas bus atliktas puikiai net esant sudėtingoms sąlygoms. Jums tikrai patiks „Turbo Star“ ir sistema, todėl darbas bus malonesnis ir lengvesnis. 15 metų* garantija pjaunamosios aliuminiam korpusui – tikrai įspūdingas laiko tarpas. Su kintamo greičio pavara ir peilių stabdymo sankaba – dar daugiau komforto.

Rekomenduojama pjauti iki 25 arų vejos plotą.

Variklis

Subaru benzininis variklis išties patikimas ir galingas. Kad rečiau reikėtų gesinti ir iš naujo užvesti variklį, ši vejapjovė turi peilių stabdymo sankabą. Ją įjungus variklis negesinamas, bet atjungiama peilio pavara, kad galėtumėt iškrauti pilną žolės rinktuvą ir paskui vėl su sankabos pagalba įjungtumėt peilius ir tęstumėt darbą.

Pjaunamosios korpusas

Pjaunamosios korpusas yra išlietas iš aliuminio, todėl yra lengvesnis nei plieninis ir jam taikoma net 15 metų* garantija nuo korozijos. Vejapjovė yra lengvesnė, ją paprasčiau transportuoti ir naudoti.

* 15 metų garantija nuo prarūdijimo taikoma, jei vejapjovė naudojama ne komerciniais tikslais.

„Turbo Star“ sistema

Išbandyta sistema užtikrina, kad žolė bus tiksliai nupjauta ir surinkta, net esant sunkioms sąlygoms. Turbinos mentelių sukeltas oro srautas sklandžiai ir veiksmingai nupučia nupjautus žolės stiebelius į surinktuvą.

Žolės surinkimas

Talpus žolės surinkimo maišas pagamintas iš sintetinio audinio, todėl yra lengvas ir patogus  iškrauti. Užpildymo indikatorius parodo kada surinktuvas yra beveik pilnas, todėl nerizikuojate užkimšti išmetimo angos. Jei pageidaujate mulčiuoti, o ne rinkti – įsigykite mulčiavimo rinkinį: specialūs peiliai ir išmetimo angos kaištis.

Vejapjovės pavara

Ši vejapjovė yra savaeigė ir Jums bus paprasta be jokio vargo eiti paskui, todėl darbas bus lengvesnis ir greitesnis. Darbinį greitį lengva keisti ir prisitaikyti pagal Jūsų poreikius, nes šiame modelyje yra sumontuota kintamo greičio pavara. Tiesiog pasukite rankenėlę ir pasirinkite Jums tinkamą greitį.

Reikalinga konsultacija? Turite papildomų klausimų?

Norite daugiau sužinoti apie dominančią žoliapjovę? Mūsų specialistai visada pasiruošę Jums padėti išsirinkti tinkamiausią žoliapjovę. Susisiekti su mūsų specialistai galite žemiau nurodytais būdais.

Vadybininkas – konsultantas

Dainius Naktinis

+370 620 27833

Jūsų vardas *

Jūsų el. paštas *

Jūsų tel. numeris *

Jūsų žinutė *

Ar norėtumėte pirmieji sužinoti apie išskirtinius pasiūlymus, ypatingas nuolaidas ir kitą naujausią informaciją el. paštu, sms, telefonu ar kitomis elektroninėmis priemonėmis? Mes gerbiame Jūsų privatumą, todėl pateiktus asmens duomenis naudosime tik nurodytu tikslu ir neperduosime jokiems tretiesiems asmenims. Daugiau apie duomenų naudojimą galite sužinoti paspaudus čia

Taip, noriu gauti išskirtinius pasiūlymus, nuolaidas ir kita naujausią informaciją

Svoris 56 kg
Vejos plotas, arais

iki 25

Darbinis plotis, cm

54

Variklio galia, kW

3,2

Variklio tipas

Benzininis

Variklio gamintojas

SUBARU

Žolės surinkimas

Standarte

Surinkimo talpa, l

75

Pjovimo aukštis, mm

17-100

Aukščio reguliavimas

Centrinis

Pjaunamosios korpusas

Aliuminis

„TurboStar“ sistema

Yra

Vejapjovės pavara

Kintamo greičio 2,7-4,8 km/h

Mulčiavimo komplektas

Įsigyjamas atskirai

Prispaudimo volas gale

Negalimas

Elektrinis užvedimas rakteliu

Nėra

Peilių stabdymo sankaba

Yra