FEMAC pakelių šienavimas ir kąsimo įrenginiai

Femac yra kompanija, jungianti savyje jaunatviškumą, dėmesį detalėms ir patirtį. 2009 metais kompanija pradėjo bendra veiklą susijungus su 30 metų patirtį konstrukcijų pasaulyje  turinčia Emilio Fratini kompanija ir Moris bei Greentech ženklais, gerai žinomais Italijoje, Amerikoje ir Azijos pietryčiuose daugiau negu dešimt metų. Naujovės ir inovacijos, bet kartu ir ištikimybė tradicijoms ir kokybės reikalavimams šiandien yra Femac kompanijos vizitinė kortelė.

Teirautis Palyginti

Gamintojas siūlo platų produkcijos asortimentą:

Greenterch – kombinuotos mašinos, skirtos profesionaliam, intensyviam naudojimui kelių priežiūros, geležinkelių ir kituose srityse.. Konstrukciniai sprendimai užtikrina įrangos ilgą tarnavimo laiką ir patvarumą, nes įranga gamybai naudojams ypatingai tvirtas „Domex 700“ plienas. Komplektą sudaro iš traktoriaus galo kabinama šlaitinė žolipajovė-manipuliatorius,siekis iki 9m ir „Raiber“ įranga, montuojama tarp traktoriaus ratų.

Moris – šlaitinės žolipajovės-manipuliatoriai gali būti kabinami tiek traktoriaus gale, montuojant ant trijų taškų pakabos, tiek ir ptraktoriaus priekyje. Traktoriaus prikeyje montuojamų šlaitinių žoliapjovių siekis  yra nuo 10 iki 20 metrų. Žoliapjovių, montuojamų iš traktoriaus galo maksimalus siekis yra 9,20 m. Galime pasiūltyti įrangą traktoriams nuo 20 iki 250AG.

Šlaitinės žoliapjovės-manipuliatoriai Femac serijos DOC 100-300  skirtos individualiai naudoti nedideliuose ūkiuose, o modeliai serijos DOC 400-500-600-800 skirti profesionalams. Mašinos yra skirtos pjauti žolei, piktžolėms, krūmams, krūmokšniams (iki 6cm skersmens) ir analogiškai augmenijai išilgai kelio bordiūrų, pylimų, drėkinimo kanalų, vandens telkinių pakrančių, apžėlusių miško takelių ir kitų paviršių. Taip pat galime pasiūlyti specialų medienos rotorių, su integruotais 360° apsisukančiais peiliais, galinčiais smulkinti iki 10cm skersmens krūmuokšnius bei medelius.

Pranašumai

Galimybė pasirinkti modelį su teleskopiniu strėlės prailginimu, su strėlės išsinešimu į priekį arba su lygiagretainio funkcija. Skirtingų darbinių pločių kopijuojanti pjovimo galvutė, dviejų krypčių rotoriaus pavara su reversiniu apsauginiu mechanizmu. Pjovimo galvutė gali turėti priekinį atydarymą ir diržinę TTC pavarą. Galimybė pasirinkti hidraulikos siurblį. Pjovimo galvutė gali turėti priekinį atydarymą ir diržinę TTC pavarą. Elektrohidraulinis valdymas su “joystick” vairalazde.

Galimi priedai:

  • 1,2m-1,8m-2,0m diskinė pjovimo galvutė žolės pjovimui
  • 1,3m ar 1,5 m darbinio pločio krūmų genėjimo žirkles, skirtos iki 30 mm skersmens šakoms genėti;
  • 1,6m-1,9m-2,2 m darbinio pločio šakų genėjimo žirkles, skirtos iki 100 mm skersmens šakoms genėti;
  • 450mm ar 600 mm skersmens griovių valymo freza;
  • 1,0m-3,0 m darbinio pločio pjūklas su 500 mm skersmens diskais, medžių šakoms 100-150mm skersmens pjauti;
  • 2,5m darbinio pločio kaušas griovių valymui;
  • Medienos rotorius krūmokšniams valyti ir iki 10 cm storio medžiams pjauti.

Turintiems papildomų poreikių galime pasiūlyt Moris kąsimo įrangą. Montuojama ant trijų taškų pakabinimo sistemos įranga, tinkama tiek privačiam, tiek profesionaliam naudojimui, priklausomai nuo pasirinkto modelio, skirta traktoriams nuo 20 iki 200AG galingumo.Teleskopinis strėles prailginmas. Platus kaušų pasirnkimas. Visi hidraulikos komponentai pagaminti išskirtinai Italijoje.

Reikalinga konsultacija? Turite papildomų klausimų?

Norite daugiau sužinoti apie dominančią žoliapjovę? Mūsų specialistai visada pasiruošę Jums padėti išsirinkti tinkamiausią žoliapjovę. Susisiekti su mūsų specialistai galite žemiau nurodytais būdais.

Kategorija: