Rotomec komunalinė technika

0,00 

Rotomec – sodo, vejų priežiūros ir žemės dirbimo  įrangos gamyba.

Teirautis Palyginti

Kompanija Rotomec  priklauso tarptautinių kompanijų grupei, turinčiai daugiau nei 50 metų patirtį sodo, vejų priežiūros ir žemės dirbimo  įrangos gamyboje. Kompanija savo veikla pradėjo 1947metais. Per daugiau nei 65 veiklos metus kompanija praplėtė savo veiklą ir šiandien Rotomec mašinos išplito visoje Šiaurės Amerikoje ir Europoje. Klientų pasitenkinismas buvo ir visada yra Rotomec kompanijos svarbiausias tikslas. Visa Rotomec produkcija turi ne tik CE sertifikatą, bet ir ENAMAsertifikata.

ENAMA institucija priklauso ENTAM – nepriklausomas Europos korespondentas įvairių nacionalinių institutų: ENAMA (Italija), CEMAGREF (Prancūzija), DLG (Vokietija) ir tt. Šios institucijos atlieka autonominius ir nepriklausomus gaminių tyrimus, sertifikavimas, nustato mašinų  saugos ir funkcionalumo laipsnį. Šių institucijų tyrimai yra nepriklausomi ir viešai skelbiami  bei publikuojami .

Rotomec produktų asortimentas yra platus, nuo žemės dirbimo įrangos iki vejos ir teritorijos priežiūros agregatų.

Vejapjovės Cyclone

Cyclone vejapjovės yra gaminamos traktoriams nuo  16 iki 70 AG. Tai idealus pasirinkimas s vejos, sodo, parko, sporto aikštynų ar golfo aikštynų priežiurai, tiek privačiam tiek profesionaliam naudojimui. Siūlomos 4 serijų  C28, C30, C50 ir C70 vejapjovės, kurių darbinis plotis svyruoja nuo 120 iki 280 cm. Visi modeliai gali būti montuojami tiek traktoriaus priekyje tiek gale.Galite rinktis modelius su šoninių žolės metimu ar žolės išmetimu per galą. Vejų traktoriams ar keturračiams galime pasiūlyti modelius C30-CE5 su nepriklausomu galingu 10.5AG Briggs & Stratton varikliu.

Šienapjovės-smulkintuvai Hurricane

Rotomec komanda siūlo 3 serijų, šienapjoves-smulkintuvus geriausiems rezultatams užtikrinti, kai reikalingas profesionalus, tikslus ir saugus pjovimas. H40, H70 ir H80 serijos šienapjovės-smulkintuvai gaminami traktoriams nuo 16 ik 80Ag, darbinis plotis 120-250cm, montuojamos tiek traktoriaus priekyje, tiek gale. Rotorius yra subalansuotas elektroniškai, peilių konstrukcinis sprendimas minimizuoja jų dėvėjimąsi, galimybę lūžti ar apgadinti rotorių. Aukštas peilių sukimosi greitis ir 3 taškės pakabos  plaukiojanti centrinė traukė garantuoja lygų ir švarų žolės pjovimą.

Nepriekaištingus darbo rezultatus užtikrina  ateina su funkcijų, tokių kaip puikiai subalansuotas rotorius ir dvigubo sukimosi blade priedais pašalinti ašmenų lūžimo, pernelyg nusidėvėjęs ir rotoriaus žalą.

Rotoriniai smulkintuvai Tornado

Smulkintuvai Tornado yra patikimi, patvarūs ir ilgaamžiški. Puikia tinka ūkiuose, parkuose, pramoninių kompleksų teritorijos priežiūrai. Jie skirti aukštos žolės ir smulkių krūmų pjovimui. Šie smulkintuvai taip pat naudojami ražienai smulkinti, kukurūzų, saulėgražų, bulvių liekanų kapojimui. Galite rinkti iš RMD ir RHD modelių, kurie skirti traktoriams nuo 20 iki 100AG, darbinis plotis  siekia 120-210cm. RHD modeliai skirti profesionaliam, intensyviam naudojimui.

Rotoriniai kultivatoriai Till-Rite

Till-Rite kultivatoriai yra ekonomiški ir universalus dirvos dirbimo agregatai. Galima rinktis iš 5 skirtingų modelių: T30, T40, T50, T60 ir T70, skirtų traktoriams nuo 16 iki 70 AG. . Šios mašinos gali būti naudojamos plačiai – nuo sodų iki medelynų, nuo vynuogynų iki šiltnamių , taip pat kraštovaizdžio tvarkymo darbams. Pasirenkamas  85-205 cm darbo plotis. Kultivatoriai su reguliuojamomis šoninėmis pavažomis, kad vartotojas galėtų pasirinkti reikiamą darbinį gylį. Integruota šonio poslinkio sistema leidžia dirbti su kultuvatoriumi pagal poreiki: centrinėje padėtyje arba su poslinkiu į dešinę pusę,kai reikia įdirbti žemę arčiau augalų, šaligatvių ar gėlynų.

Be minėtų agregatų Rotomec kompanija gali pasiūlyti žolės sėjamąsias, aeratorius, pakabinamus ir prikabinamus trąšų, smėlio-druskos barstytuvus, grąžtus ir kitus pakabinamus agregatus.

Reikalinga konsultacija? Turite papildomų klausimų?

Norite daugiau sužinoti apie dominančią žoliapjovę? Mūsų specialistai visada pasiruošę Jums padėti išsirinkti tinkamiausią žoliapjovę. Susisiekti su mūsų specialistai galite žemiau nurodytais būdais.

Kategorija: