John Deere 2000 R serijos traktoriai

2 nauji modeliai. Daugiau galios ir universalumo. Traktoriai lengvai vairuojami, stabilūs ir manevringi. Didelė variklio galia, tvirtos pavaros, 4 varantieji ratai. Automatiškai prijungiama žoliapjovė tarp ratų ašių. Kabina – papildomai pasirenkama opcija. Matomumas ir padargų prijungimas yra geresnis nei bet kada. Maži, bet tvirti, sukurti sunkiems darbams.

Teirautis Palyginti

Variklis

Trijų cilindrų YANMAR variklis išvysto 18,5 arba 26,9 kW galią. Prie variklio lengva prieiti , kad atlikti techninę priežiūrą, nes šoniniai dangčiai nusiima be įrankių. Darbinis variklio tūris 2026R modeliui – 1,115 l., o 2036R modelio variklis yra su turbina ir jo darbinis tūris yra 1,5 l. Maksimalus sukimo momentas nuo 63 iki 120 Nm. Oro filtras – sauso tipo, degalų bako talpa nuo 24 iki 32 l.

Važiuoklė

Transmisija – hidrostatinė, dviejų pedalų automatinė. Maksimalus greitis nuo 21 iki 26 km/h. Stabdžiai šlapio tipo diskiniai. Vairo stiprintuvas bazinėje įrangoje. Diferencialo blokavimas ir keturi varomieji ratai standartinėje įrangoje.

Hidraulinė sistema

Atviro centro, bendras hidraulinės sistemos našumas – nuo 28 iki 35,2 l/min.

Prikabinimo sistema

Trijų taškų galinė pakabinimo sistema (KAT. 1) išvysto pakankamai galios įvairiems darbams. Keliamoji galia 2026R modeliui- 560 kg., o 2036R modeliui – 946 kg ( matuojant ties prikabinimo obuoliais). Esant poreikiui, galima užsakyti ir priekinę tritaškę pakabą, kuri lengvai valdoma iš kabinos.

Kabina

Daug vietos kojoms ir puikus 360 ͦ matomumas užtikrins saugų ir patogų darbą bet kuriuo metų laiku. Didesniam komfortui – papildomai užsakoma sėdynė su pneumatine pakaba.

„Command cut“ valdiklis

2036R modelyje esantis elektroninis pjovimo aukščio valdymas yra greitam ir tiksliam pjovimo agregato valdymui vienu jungikliu. Paprasta atlikti pakartotines operacijas

Galios tiekimo velenas

Galinis galios tiekimo velenas yra nepriklausomo tipo. Standartinėje įrangoje yra du darbiniai velenai: galinis – 540 aps./min, vidurinis 2100 aps./min.(CCW tipo). Galios tiekimo veleno sankaba – šlapio tipo daugiadiskė. Kaip papildoma opcija gali būti montuojamas priekinis darbinis velenas (2100 aps./min CCW).

Vairuotojo saugumas

Modeliuose be kabinos, vairuotojo saugumo užtikrinimui, montuojamas saugos lankas, kuris užtikrina vairuotojo saugumą virtimo atveju. Dirbant labai žemose patalpose ar po medžių šakomis, apsauginį lanką galima nulenkti ir taip sumažinti traktoriaus aukštį. Sėdynėje įmontuotas jutiklis kuris atpažįsta ar vairuotojas sėdi. Jeigu vairuotojas pakyla nuo sėdynės neužtikrinęs traktoriaus sustojimo, variklis automatiškai užgęsta.

Kompaktiškumas

Šis traktorius yra itin kompaktiškas, siauras – įvažiuos į siaurus garažus, žemas – nuleidus apsauginį lanką tilps pro visus vartus ar žemus pravažiavimus.

Padangos

Šios serijos traktoriuose galima montuoti dviejų tipų padangas, vejos ir universalaus rašto. 2036R modelis gali būti ir su žemės ūkio darbams pritaikytomis padangomis. Pasirinkite Jums tinkamiausią variantą.

Reikalinga konsultacija? Turite papildomų klausimų?

Norite daugiau sužinoti apie dominančią žoliapjovę? Mūsų specialistai visada pasiruošę Jums padėti išsirinkti tinkamiausią žoliapjovę. Susisiekti su mūsų specialistai galite žemiau nurodytais būdais.

Specifikacijos

Techniniai duomenys/ modeliai

2026R

2036R

Galia, kW/AG (pagal 97/68/EC standartą) 18,5/25,2 23,1/31,4
Cilindrų skaičius/ turbina T 3 3/T
Variklio darbinis tūris, l. 1,115 1,5
Transmisijos tipas Hidrostatinė, 2 pedalų
Mechaninė transmisija Negalima
4 varantieji ratai Bazinė įranga
Kabina Pasirenkama
Vairo stiprintuvas Yra
Hidrosiurblio bendras našumas, l/min. 28 35,2
Galinės tritaškės pakabos kėlimo galia, kg 560 946
Traktoriaus svoris be kabinos/su kabina, kg. 760/920 1100/1325
Categories: ,