John Deere 3038E serijos traktoriai

3038E modelis – atnaujintas ir galingesnis, kompaktiškas, universalus ir paprastas traktorius, su kuriuo nudirbsite daugybę darbų kaimo sodyboje, smulkiame ar stambiame gyvulininkystės ūkyje ar atliekant komunalinius darbus.

Pardavimo kaina nuo 13.500,00 Eur. be PVM

Teirautis Palyginti

Variklis

Trijų cilindrų su turbininiu kompresoriumi YANMAR variklis. Išvystantis 27,3 kW ( 36,6 AG pagal ECE-R120 standartą) galią, darbinis variklio tūris nuo 1,5 l. maksimalus sukimo momentas 120 Nm., oro filtras – sauso tipo, degalų bako talpa 28,5 l.

Važiuoklė

Transmisija – hidrostatinė, 2 pedalų greičio ir krypties keitimui. Maksimalus greitis 24,9 km/h. Stabdžiai – šlapio tipo diskiniai. Vairo stiprintuvas. Diferencialo blokavimas ir keturi varomieji ratai standartinėje įrangoje.

Hidraulinė sistema

Atviro centro, bendras hidraulinės sistemos našumas – 35,2 l/min. Hidraulinis srautas padargams- 20,2 l.

Prikabinimo sistema

Trijų taškų galinė pakabinimo sistema (KAT. 1), keliamoji galia 946 kg. (ties obuoliais), o keliamoji galia už prikabinimo taškų 610 mm už „obuolių“- net 615 kg.

Galios tiekimo velenas

Galinis galios tiekimo velenas nepriklausomo tipo 540 aps./min. Galios tiekimo veleno sankaba – šlapio tipo daugiadiskė. Vardinė GTV galia – 22 kW (29,5 AG)

Kompaktiškumas

Šis traktorius yra itin našus dėl savo išmatavimų bei traukiamosios galios (2500 kg). Net sumontavus frontalinį krautuvą, šis traktorius išliks toks pats manevringas ir su juo bus malonu dirbti net ankštose patalpose

Padangos

Šios serijos traktoriuose galima montuoti trijų tipų padangas: vejos, universalaus, žemės ūkio rašto. Galite pasirinkti Jums tinkamiausią variantą.

Vairuotojo darbo vieta

Standartiškai šie traktoriai yra gaminami su atviro tipo operatoriaus darbo vieta, bet jei planuojat dirbti ištisus metus- galima papildomai sumontuoti kabiną, kuri apsaugos nuo lietaus ar sniego.

Galia, kW/AG

27,3/36,6

Cilindrų skaičius

3

Darbinis tūris, l

1,5

Transmisija

Hidrostatinė

Pavaros

Nėra

4 varantieji ratai

Taip

Kabina, oro kondicionierius

Nėra

Vairo stiprintuvas

Yra

Hidrosiurblio našumas, l/min

35,2

Masė, kg

1050