John Deere Gator CX benzininis gatorius

0,00 

Lengvas, mažas tačiau galingas. Tiks visuose darbuose, ar tai būtų žirgynas, parkas, miestas ar viešbutis. Su šiuo Gator CX galėsite atlikti visus Jums reikalingus darbus daug paprasčiau ir lengviau.

Teirautis Palyginti

Variklis

Vieno cilindro 0,286 l. benzininis variklis, aušinamas oru užtikrins ilgaamžiškumą ir nepriekaištingą darbą visą darbo dieną. 11,4 l. degalų bako užteks ilgam laikui, nes šis ekonomiškas Gator CX vidutiniškai suvartos 1,5 l. benzino per valandą važiuojant mišriu rėžimu!

Važiuoklė

Vieno greičio CVT su visų ratų diferencialo blokavimu, nepriklausoma pakaba, du varantieji ratai užtikrins sukibimą ir lengvą darbą sunkiomis sąlygomis. Gator TS gali išvystyti iki 24 km/h greitį. Platus padangų rašto pasirinkimas leis pasirinkti Jums labiausiai tinkantį variantą.

Universalumas

Prie šio Gator CX galėsite pritaikyti galybę priedų, su kuriais Jums bus daug lengviau ir patogiau atlikti reikiamas užduotis su vienu Gator.

Reikalinga konsultacija? Turite papildomų klausimų?

Norite daugiau sužinoti apie dominančią žoliapjovę? Mūsų specialistai visada pasiruošę Jums padėti išsirinkti tinkamiausią žoliapjovę. Susisiekti su mūsų specialistai galite žemiau nurodytais būdais.

Galia, AG

7,8

Darbinis tūris, kub. cm

286

Aušinimo agentas varikliui

Oras

Variklio tipas

Benzininis

Degalų sąnaudos l/val.

1,5

Transmisija

Variatorius

Maksimalus greitis km/h

24

Leistina krova, kg

363

Krovinių platformos talpa, kub. m/kg

0,14/182

Kategorija: