John Deere Gator XUV835M Benzininis Gatorius
John Deere Gator XUV835M Benzininis Gatorius
 
 

John Deere Gator XUV835M benzininis gatorius

Veržlus benzininis variklis, didelis pravažumas ir komfortas – tai 3 dalykai kurie suteikia važiavimo malonumą. Tvirtas plieninis rėmas atlaiko dideles perkrovas, o pilnai nepriklausoma pakaba sugeria nelygumus. Tyli ir erdvi kabina talpina net 3 asmenis. Šis modelis puikiai tiks pramogai ir rimtam darbui. Važiuokite linksmai!

 

 

Teirautis Palyginti

Variklis

3 cilindrų benzininis variklis su tiesioginiu degalų įpurškimu yra 0,812 l darbinio tūrio ir tai leidžia šiam modeliui greitai bėgėtis ir įveikti sunkiai pravažiuojamas vietoves. EFI benzininis variklis, aušinamas skysčiu, tad užtikrins ilgaamžiškumą ir nepriekaištingą darbą. 42 l. degalų bako užteks ilgam laikui, nes šis Gator XUV835M modelis vidutiniškai suvartos 3,5 l. benzino per valandą važiuojant mišriu rėžimu!

Važiuoklė

Dviejų greičių automatinė CTV transmisija su visų ratų diferencialo blokavimu ir visiškai nepriklausoma pakaba leis mėgautis važiavimu. Keturi varantieji ratai užtikrins sukibimą ir lengvą darbą sunkiomis sąlygomis. Vairo stiprintuvas pagelbės važiuojant sudėtingu reljefu ir leis jaustis komfortiškai.

Universalumas

Šis modelis gali būti tiek su pilnai izoliuota kabina, tiek su atviro tipo kabina ir šoniniais apsauginiais tinklais. Elektrinis krovinių platformos išvertimas, tempimo „gervė“ ir kiti papildomai užsakomi priedai leis mėgautis darbu ir pramogauti. Pritaikykite šią mašiną savo poreikiams pasirinkdami iš daugybės papildomai užsakomų priedų ir važiuokite ten, kur norite!

Galia, AG

40,3 kW (54 AG)

Darbinis tūris, kub. cm

812

Aušinimo agentas varikliui

Skystis

Variklio tipas

Benzininis

Degalų sąnaudos l/val.

2,6

Transmisija

Variatorius

Maksimalus greitis km/h

60 km/val

Leistina krova, kg

680

Krovinių platformos talpa, kub. m/kg

454 kg.

Kategorija: