John Deere Gator XUV855D dyzelinis gatorius

0,00 

Tvirtos ir ilgos bazės, puikiai tiks ne tik darbui bet ir pramogai. Tvirtas vientisas plieninis rėmas, atlaiko dideles perkrovas. Šis Gator puikiai tiks ūkiuose, komunalines paslaugas teikiančiose įmonėse, parkuose, žirgynuose ir t.t. Papildomoje komplektacijoje rasite visus Jums tinkamus priedus.

Teirautis Palyginti

Variklis

Trijų cilindrų, didelį sukimo momentą turintis 0,854 l. OHV dyzelinis variklis, aušinamas skysčiu su dviem radiatoriais užtikrins ilgaamžiškumą ir nepriekaištingą darbą. 20 l. degalų bako užteks ilgam laikui, nes šis Gator XUV855D vidutiniškai suvartos 1,89 l. dyzelino per valandą!

Važiuoklė

Dviejų greičių CVT su visų ratų diferencialo blokavimu, nepriklausoma pakaba, keturi varantieji ratai užtikrins sukibimą ir lengvą darbą sunkiomis sąlygomis. Gator XUV855D gali išvystyti iki 52 km/h greitį (su kelių paketu 40 km/h). Platus padangų rašto pasirinkimas leis pasirinkti Jums labiausiai tinkantį variantą.

Universalumas

Prie šio Gator XUV855D galėsite pritaikyti galybę priedų, nuo sniego peilio iki papildomų žibintų ant kabinos viršaus, taip pat priklausomai nuo komplektacijos galėsite pasirinkti ir pilną šildomą kabiną žiemos darbams. Šie Gator XUV855D gali būti ir keturių sėdimų vietų.

Galia, AG

22

Darbinis tūris, kub. cm

854

Aušinimo agentas varikliui

Skystis

Variklio tipas

Dyzelinis

Degalų sąnaudos l/val.

1,8

Transmisija

Variatorius

Maksimalus greitis km/h

52

Leistina krova, kg

635

Krovinių platformos talpa, kub. m/kg

0,46/454

Kategorija: