Veju technika
 
 

John Deere Gator HPX815E dyzelinis gatorius

Atnaujintas, tvirtas ir paprastas, skirtas darbui. Šis Gator puikiai tiks įvairiuose ūkiuose, komunalines paslaugas teikiančiose įmonėse, parkuose, žirgynuose. Sunkūs kroviniai – ne problema. Padarykite daugiau!

Teirautis Palyginti

Variklis

3 cilindrų, didelį sukimo momentą turintis 0,854 l darbinio tūrio OHV dyzelinis variklis, aušinamas skysčiu užtikrins ilgaamžiškumą ir nepriekaištingą darbą. 20 l. degalų bako užteks ilgam laikui, nes šis Gator modelis, prie optimalių sąlygų, vidutiniškai suvartos 1,9 l. dyzelino per valandą!

Važiuoklė

Dviejų greičių automatinė CVT transmisija su visų ratų diferencialo blokavimu, nepriklausoma priekinė pakaba ir keturi varantieji ratai užtikrins sukibimą ir lengvą darbą sunkiomis sąlygomis. Gator HPX 815E gali išvystyti iki 40 km/val greitį. Vairavimas patogus ir lengvas net be vairo stiprintuvo.

Universalumas

Šis modelis gali būti tiek su pilnai izoliuota kabina, tiek su atviro tipo kabina ir šoniniais apsauginiais tinklais. Elektrinis krovinių platformos išvertimas, tempimo „gervė“ ir kiti papildomai užsakomi priedai leis mėgautis darbu ir pramogauti. Pritaikykite šią mašiną savo poreikiams pasirinkdami iš daugybės papildomai užsakomų priedų.

Galia, AG

13,6 kW (18,5 AG)

Darbinis tūris, kub. cm

854

Aušinimo agentas varikliui

Skystis

Variklio tipas

Dyzelinis

Degalų sąnaudos l/val.

1,8

Transmisija

Variatorius

Maksimalus greitis km/h

40

Leistina krova, kg

635

Krovinių platformos talpa, kub. m/kg

0,32/454

Kategorija: