John Deere Gator XUV855M Dyzelinis Gatorius
gator XUV855M-S4
GAtor XUV855M pagrindine
 
 

John Deere Gator XUV855M dyzelinis gatorius

Tvirtos ir ilgos bazės mašina, puikiai tiks ne tik darbui bet ir pramogai. Tvirtas vientisas plieninis rėmas, atlaiko dideles perkrovas. Šis Gator puikiai tiks įvairiuose ūkiuose, parkuose, žirgynuose, kaimo turizmo sodybose ar komunalines paslaugas teikiančiose įmonėse. Papildomi komplektacijos priedai sukurs išskirtinę mašiną pritaikytą jums.

Teirautis Palyginti

Variklis

Dyzelinis 3 cilindrų variklis, kurio darbinis tūris 0,854 l, turi didelį sukimo momentą. Aušinamas skysčiu, todėl užtikrins ilgaamžiškumą ir nepriekaištingą darbą. 27,6 l. degalų bako užteks ilgam laikui, nes šis Gator XUV855M modelis, prie optimalių sąlygų, vidutiniškai suvartos tik 1,9 l. dyzelino per valandą!

Važiuoklė

Dviejų greičių automatinė CVT transmisija su visų ratų diferencialo blokavimu ir pilnai nepriklausoma pakaba užtikrins, kad 4 varantieji ratai turės puikų sukibimą ir gerą trauką bet kokiomis sąlygomis. Gator XUV855M gali išvystyti iki 50 km/val greitį, o vairo stiprintuvas palengvins manevravimą. Platus ratų pasirinkimas leis rasti Jums labiausiai tinkantį variantą pagal darbų pobūdį.

Universalumas

Prie šio Gator XUV855M galėsite pritaikyti galybę priedų: nuo sniego peilio iki šildomos ir pilnai izoliuotos kabinos su stiklinėmis durimis ir šildytuvu, kad būtų malonu dirbti žiemą. Šie Gator gali būti ir 4 sėdimų vietų. Jei norite vykti su gausia kompanija – rinkitės modelį XUV855M-S4.

Galia, AG

16,1 kW (21,9 AG)

Darbinis tūris, kub. cm

854

Aušinimo agentas varikliui

Skystis

Variklio tipas

Dyzelinis

Degalų sąnaudos l/val.

1,8

Transmisija

Variatorius

Maksimalus greitis km/h

50

Leistina krova, kg

635

Krovinių platformos talpa, kub. m/kg

0,46/454

Kategorija: