Dizelinis XUV865M gatorius
Dizelinis XUV865M gatorius
 
 

John Deere Gator XUV865M dyzelinis gatorius

Naujas ir išvaizdus modelis įvairiems poreikiams. Erdvi uždara kabina su plastikinėmis durimis yra tyli ir talpina 3 asmenis. Šiam modeliui nėra nepravažiuojamų vietų bekelėje, o sunkūs kroviniai taip pat ne problema. Važiuokite ten, kur norite!

Teirautis Palyginti

Variklis

Dyzelinis 3 cilindrų variklis, kurios darbinis tūris 0,854 l, turi didelį sukimo momentą. Aušinamas skysčiu užtikrins ilgaamžiškumą ir nepriekaištingą darbą. 42,4 l. degalų bako užteks ilgam laikui net ir intensyviai važiuojant sudėtingoje bekelėje!

Važiuoklė

Dviejų greičių automatinė CVT transmisija su visų ratų diferencialo blokavimu ir pilnai nepriklausoma pakaba užtikrins, kad 4 varantieji ratai turės puikų sukibimą ir gerą trauką bet kokiomis sąlygomis. Aukšta prošvaisa leis įveikti net labai sudėtingus kelius ir bekelę. Gator XUV865M gali išvystyti iki 50 km/h greitį, o vairo stiprintuvas palengvins manevravimą ir suteiks komfortą apvažiuojant kliūtis.

Universalumas

Šis modelis gali būti tiek su pilnai izoliuota kabina, tiek su atviro tipo kabina ir šoniniais apsauginiais tinklais. Elektrinis krovinių platformos išvertimas, tempimo „gervė“ ir kiti papildomai užsakomi priedai leis mėgautis darbu ir pramogauti. Pritaikykite šią mašiną savo poreikiams pasirinkdami iš daugybės papildomai užsakomų priedų.

Galia, AG

17 kW (22,9 AG)

Darbinis tūris, kub. cm

854

Aušinimo agentas varikliui

Skystis

Variklio tipas

Dyzelinis

Degalų sąnaudos l/val.

1,8

Transmisija

Variatorius

Maksimalus greitis km/h

50

Leistina krova, kg

680

Krovinių platformos talpa, kub. m/kg

0,46/454

Kategorija: