John Deere Gator TE elektrinis gatorius

Visiškai tylus elektrinis Gator TE puikus pasirinkimas tankiai apgyvendintose vietovėse atliekant tvarkymo darbus. Dėl nulinės emisijos šis Gator TE nepakeičiamas uždarose patalpose, žirgynuose, sandėliuose ir kitur. Tvirto rėmo konstrukcija leidžia šiam mažam Gator TE vežti net iki 250 kg. Krovinį savo krovinių platformoje.

Teirautis Palyginti

Važiuoklė

Nepriklausomos važiuoklės pavara, sustiprintos ašys ir rėmas užtikrins ilgą tarnavimo laiką. Šis Gator TE išvysto iki 25 km/h greitį. Galiniai būgniniai stabdžiai užtikrins saugumą. Plati (1525 mm.) ir ilga (2728 mm.) važiuoklės bazė suteiks stulbinama stabilumą ir nelygiose vietovėse.

Universalumas

Dėl unikalių inžinerinių sprendimų šis Gator TE žemę veikia tik 7,5 psi. Jėga, todėl važiuojant veja šis Gator jos nesutryps ir nepaliks ilgalaikių vėžių. Prie jo galima pritaikyti gausybe priedų, Įrankių dėžės ir laikikliai, elektrinis krovinių platformos išvertimas ir kt.

Reikalinga konsultacija? Turite papildomų klausimų?

Norite daugiau sužinoti apie dominančią žoliapjovę? Mūsų specialistai visada pasiruošę Jums padėti išsirinkti tinkamiausią žoliapjovę. Susisiekti su mūsų specialistai galite žemiau nurodytais būdais.

Galia, AG

Darbinis tūris, kub. cm

Aušinimo agentas varikliui

Nėra

Variklio tipas

Elektrinis

Degalų sąnaudos l/val.

elektra

Transmisija

Variatorius

Maksimalus greitis km/h

25

Leistina krova, kg

408

Krovinių platformos talpa, kub. m/kg

0,46/409

Kategorija: