John Deere 1500 serijos priekinės rotacinės vejapjovės

0,00 

Visiškai naujos 1500 serijos komercinės paskirties priekinės rotacinės vejapjovės ne tik greitai bet ir kokybiškai pjauna. Jose sumontuoti: „7-IRON“ pjovimo agregatai, našūs didelių sukimo momentu pasižymintys dyzeliniai varikliai ir išskirtinė keturių varomųjų ratų sistema. Tai „John Deere“, todėl gaminys yra ne tik galingas ir našus, bet ir užtikrina optimalią operatoriaus saugą ir patogumą.

Teirautis Palyginti

Variklis

Trijų cilindrų galingas ir didelį sukimo momentą turintis YANMAR variklis išvystantis nuo 17,8 iki 28,1 kW galią. Šis variklis skirtas dirbti visą darbo dieną be sustojimo, todėl darbus atliksite nesustodami, greitai ir našiai.

Važiuoklė

Transmisija – hidrostatinė, dviejų pedalų automatinė. Maksimalus greitis nuo 19,3 iki 24,1 km/h. Stabdžiai šlapio tipo diskiniai, vidiniai. Vairo stiprintuvas. Didelio našumo hidrostatinis modulis, didelis radiatoriaus tipo alyvos aušintuvas, alyvoje panardintas diskas ir šlapioji GTV sankaba užtikrina, kad ši transmisija bus pasiruošusi bet kam.

Priedai

Galios tiekimo velenas montuojamas priekyje, jis tiks ir kietiems darbams, ne tik pjauti žolę. Norint galite prijungti snigo pūstuvą, žolės ir smėlio barstytuvą, šluotą. Šis traktoriukas taps Jūsų visų darbų pagalbininku.

Pjaunamosios

Galite rinktis iš šešių skirtingų pjaunamųjų, 152,4 / 157,4 / 182,8 cm pločio, skirtingų žolės išmetimo tipų, mesti į šoną, galą, ar pritaikytas surinkimo sistemai. Pjovimo aukštis 25 – 152 mm.

Žolės rinktuvai

Naudojant galingą naująją integruotą turbiną, varomą hidraulinio variklio pastoviam srautui užtikrinti, naujoji GLC1500 surinkimo sistema našiai supresuoją surinktą medžiagą. Be to, hidraulinė sistema turi greito pakėlimo ir nuleidimo funkcijas, kad užsipildžius rinktuvui galėtumėte greičiau išpilti. Jei reikia didesnės talpos už standartinę 600l. versiją, rinkitės 900 l. versiją.

Kabina

Modeliuose 15X5 kabina standartinėje įrangoje. Kabina su oro kondicionavimo sistema, garsiakalbiais, tvirtomis stiklinėmis durimis. Kabina užtikrins operatoriaus darbo vietos komfortą visais metų laikais. Nepaisant atliekamos užduoties, operatoriai nekliudomi mato visą vaizdą. Daug vietos galvai, visose keturiose pusėse išlenktas stiklas, todėl salonas yra erdvus, o operatoriai jaučiasi tarsi didelėje kabinoje.

Reikalinga konsultacija? Turite papildomų klausimų?

Norite daugiau sužinoti apie dominančią žoliapjovę? Mūsų specialistai visada pasiruošę Jums padėti išsirinkti tinkamiausią žoliapjovę. Susisiekti su mūsų specialistai galite žemiau nurodytais būdais.

Kategorija: