John Deere C52KS

1.586,00 

Perkant išsimokėtinai su „GF Lizingu" 10 mėn. terminui įmoka tik 158,60 EUR mėn.

Profesionalios rankinės vejapjovės leidžia nepavargstant dirbti visą dieną. Jos turi tvirtą, korozijai atsparų aliuminį korpusą su plieniniais sutvirtinamais šonais ir gali būti įvairių modelių. Šios vejapjovės nebijo sunkaus darbo.

Kaip pirkti išsimokėtinai?

* Pristatymo terminas iki 7 d.d.
Kiekis

Palyginti

Variklis

Galingas ir patvarus SUBARU variklis, leis nesirūpinti vejapjovės variklio priežiūrą ir visą savo dėmesį skirti tik atliekamam darbui. SUBARU varikliu gamykla patikrina kiekvieną variklį, taip užtikrinamas nepriekaištingas veikimas ir sumažinama galimų gedimų galimybė iki minimumo.

 

Korpusas

Tvirtas 50 cm pločio, korozijai atsparus aliuminis korpusas su plieniniais lakštais sutvirtinamais šonais sukurta darbui ir tik darbui. Plieniniai lakštai šonuose užtikrins korpuso ilgaamžiškumą dirbant prie šaligatvių ar kitų kietų paviršių į kuriuos gali braižytis vejapjovė. Šis korpusas sukurtas pjauti aukštesnės ir rečiau prižiūrimos žolės plotus todėl surinkimo sistema yra nenumatyta. Šios profesionalios vejapjovės su visais priedais svoris tik 52 kg.

 

Rankena

Ergonomiška rankena su antivibraciniu mechanizmu leis dirbti visą darbo dieną ir nejausti vibracijos padarinių. Lengvai sulankstoma ir paruošiama į transportinę padėtį, taip lengvai ir paprastai ją galėsite transportuoti nuo kliento iki kliento.

 

Plotams iki 50 arų.

Reikalinga konsultacija? Turite papildomų klausimų?

Norite daugiau sužinoti apie dominančią žoliapjovę? Mūsų specialistai visada pasiruošę Jums padėti išsirinkti tinkamiausią žoliapjovę. Susisiekti su mūsų specialistai galite žemiau nurodytais būdais.

Svoris 52 kg
Vejos plotas, arais

iki 50

Darbinis plotis, cm

50

Variklio galia, kW

3,2

Variklio tipas

Benzininis

Variklio gamintojas

SUBARU

Žolės surinkimas

Nėra

Surinkimo talpa, l

Pjovimo aukštis, mm

25-80

Aukščio reguliavimas

4 taškai

Pjaunamosios korpusas

Aliuminis su plieno dėklu

„TurboStar“ sistema

Nėra

Vejapjovės pavara

Kintamo greičio 2,7-4,8 km/h

Mulčiavimo komplektas

Įsigyjamas atskirai

Prispaudimo volas gale

Negalimas

Elektrinis užvedimas rakteliu

Nėra

Peilių stabdymo sankaba

Nėra

Technikos tipas