John Deere X950 serijos vejos traktoriai

X950R profesionaliems vejos pjovimo traktoriukams patinka sunkus darbas. Šiame modelyje su galiniu nupjautos žolės išmetimu ar surinkimu sumontuotas tvirtas plieninis rėmas ir pjovimo agregatas, kuris nekels rūpesčių daugelį metų. Aukšto sukimo momento dyzelinis variklis ir sunkiam darbui pritaikyti ratų varikliai gali dirbti visą dieną net sudėtingomis sąlygomis. O dėl puikios ergonomikos ir intuityvių valdiklių – ir operatoriai.

Teirautis Palyginti

Variklis

Trijų cilindrų dyzelinis YANMAR variklis, išvystantis 18 kW galią, užtikriną aukštą sukimo momentą, kad aprūpintų galia visus priedus. Efektyvus degimas sumažina išmetamųjų dujų kiekį ir pageriną degalų ekonomiją. Siekiant geresnio oro pratekėjimo ir aušinimo darbinėje temperatūroje, gaubtas buvo perprojektuotas, kad atitiktų šiuos poreikius, darbinis variklio tūris 1,116  l. degalų bako talpa 20,4 l.

Važiuoklė

Transmisija – hidrostatinė, dviejų pedalų automatinė. Maksimalus greitis 16,1 km/h. Stabdžiai šlapio tipo diskiniai. Vairo stiprintuvas. Pastovaus greičio palaikymo kontrolė standartinėje įrangoje. Hidraulinis traukos pagalbinis mechanizmas. Stabdžiai – vidiniai šlapio tipo, vidiniai.

Pjaunamosios

Galite rinktis iš dviejų presuoto plieno pjaunamųjų 121,9 cm / 137,1 cm pločio. Pjovimo aukštis 25 – 122 mm. Pjaunamosios pakėlimas ir nuleidimas hidraulinis. Įjungimas – elektrohidraulinis. Dėl unikalios kupolo formos pjaunamosios, oro srautas tampa didesnis, taip nupjauta žolė greičiau ir lengviau pašalinama.

Žolės rinktuvai

Didelės talpos 570 l. rinktuvą galimą atidaryti unikalia daugiafunkcine hidrauline svirtimi. Atskiras hidraulinis siurblys greitai pakelia ir išpila rinktuvą, netgi prie žemų variklio sūkių. Unikalus aukšto vertimo bunkeris greitai, patogiai ir saugiai, išpilti rinktuvą galite bet kokiame aukštyje iki dviejų metrų. Dėl patogios greitojo sujungimo sistemos rinktuvą prijungti ir atjungti galite per kelias sekunde. Montuojamas viensvirtis dviejų funkcijų hidraulinis išėjimas. Bendras hidraulinės sistemos našumas – 18 l/min.

Priedai

Galite rinktis galinį skleistuvą ar bendrojo naudojimo kelių paketą.

Kabina

Visiškai nauja kabina apsaugo operatorių nuo blogų oro ir kitų galimų pavojų. Galima kabina su oro šildytuvu. Pasirinktinai montuojama priekinio stiklo valytuvas su apiplovimu. Operatorius, dėka inžinerinių sprendimų, kabinoje jausis patogiai. Išlenkti stiklai sukuria erdvės pojūtį.

Reikalinga konsultacija? Turite papildomų klausimų?

Norite daugiau sužinoti apie dominančią žoliapjovę? Mūsų specialistai visada pasiruošę Jums padėti išsirinkti tinkamiausią žoliapjovę. Susisiekti su mūsų specialistai galite žemiau nurodytais būdais.

Technikos tipas

Specifikacijos

Techniniai duomenys/Modeliai X950R
Kuro rūšis Dyzelinas
Variklio galia, kW/AG 18,1/24,6
Kuro bako talpa, l 19,7
Transmisija Hidrostatinė
Greitis pirmyn, km/h 16,1
Greitis atgal, km/h 9,7
Masė, kg 822
Žolės išmetimas Per galą
Surinkimas, l 570/650
Pjovimo aukštis, mm 25-112
Pjovimo plotis, cm 122/137
4 WD – 4 varantieji ratai Ne