Neturime
 
 

John Deere Z345R

  • Benzininis variklis
  • Pjovimo plotis 107 cm
  • „Accel Deep" pjaunamoji
  • „V Twin" variklis

7.700,00 

Perkant išsimokėtinai su „GF Lizingu" 10 mėn. terminui įmoka tik 770 EUR mėn.

Naujas modelis – galingesnis ir patogesnis. Kai reikia daugiau galios ir našumo dirbant kalvotose vietose ar pjaunant aukštesnę žolę, Z345M tikrai pagelbės dirbti našiai ir greitai. Apvažiuokite kliūtis greitai ir lengvai, pjaukite veją linksmai

Rekomenduojama pjauti iki 80 arų vejos plotą.

*Pristatymo terminas 6-7 savaitės.

* Pristatymo terminas iki 7 d.d.

Neturime

Palyginti
UŽSISAKYTI KONSULTACIJĄ
IŠBANDYKITE NEMOKAMAI
PARSISIŲSTI KATALOGĄ

Bendra informacija

Elektrinis pjaunamosios įjungimas, ir intuityvus valdymas su valdymo svirtimis patiks visiems, kas mėgsta tikslų ir greitą darbą.

Variklis

Patikimas 2 cilindrų „V Twin“  benzininis  „Kawasaki“  variklis  su 724 kūbinių centimetrų darbiniu tūriu turi galios, kad darbas būtų efektyvus ir našus pjaunant ar mulčiuojant nupjautą žolę. Elektroninis degimo valdymas greitam užkūrimui,  patogus aptarnavimas ir kitos savybės  neleis suabejoti šiuo varikliu.

Pjaunamoji

Inovatyvaus dizaino „ Accel Deep“ pjaunamoji su šoniniu žolės išmetimu yra tvirta ir universali. Peiliai darbo metu persidengia, todėl neliks nenupjautos žolės per pjaunamosios vidurį. Jei norite mulčiuoti – užsisakykite greitai sumontuojamą mulčiavimo komplektą.  Po naudojimo jas lengva išplauti per įtaisytą plovimo angą.

Rėmas

Z trak vejos traktoriukai sukonstruoti naudojant tvirtą suvirintą rėmą, todėl traktoriukas atlaiko didesnes apkrovas. Gale papildomai sumontavus  sukabinimo mechanizmą,  galima nuveikti dar daugiau darbų.

Transmisija

Hidrostatinė transmisija su 2 hidro varrikliais  leidžia judėti greičiau ir manevruoti efektyviau. Valdymas atliekamas su 2 vairolazdėmis. Valdymas ir darbas yra intuityvus ir lengvas. Greitis važiuojant į priekį  – iki 10,8 km/h, greitis važiuojant atgal – iki 5,4 km/h

Komfortas

Aukštesnė ir patogesnė sėdynė vairuotojui patiks prižiūrint ir didelius ir mažus plotus.Valdikliai išdėstyti logiškai ir patogiai, todėl vairuotojas lengvai supras ir valdys mašiną. Valdikliai yra koduoti spalvomis pagal atliekamas darbines funkcijas, tad juos lengva įsiminti. Darbas su Ztrak vejapjove yra 20% našesnis, lyginant su analogiškos galios standartiniu vejų traktoriuku ir tai yra tikras malonumas.

Reikalinga konsultacija? Turite papildomų klausimų?

Norite daugiau sužinoti apie dominančią žoliapjovę? Mūsų specialistai visada pasiruošę Jums padėti išsirinkti tinkamiausią žoliapjovę. Susisiekti su mūsų specialistai galite žemiau nurodytais būdais.

Vadybininkas – konsultantas

Dainius Naktinis

+370 620 27833

Jūsų vardas *

Jūsų el. paštas *

Jūsų tel. numeris *

Jūsų žinutė *

Ar norėtumėte pirmieji sužinoti apie išskirtinius pasiūlymus, ypatingas nuolaidas ir kitą naujausią informaciją el. paštu, sms, telefonu ar kitomis elektroninėmis priemonėmis? Mes gerbiame Jūsų privatumą, todėl pateiktus asmens duomenis naudosime tik nurodytu tikslu ir neperduosime jokiems tretiesiems asmenims. Daugiau apie duomenų naudojimą galite sužinoti paspaudus čia

Taip, noriu gauti išskirtinius pasiūlymus, nuolaidas ir kita naujausią informaciją

Svoris 237 kg
Darbinis plotis, cm

107

Variklio galia, kW

14,9

Variklio tipas

Benzininis

Variklio gamintojas

Briggs and Stratton

Darbinis tūris, kub. cm

724

„iTorque“ galios sistema

Nėra

Degalų talpa litrais

8

Žolės surinkimas

Pasirinktinai

Surinkimo talpa, l

Galimas 230

Mulčiavimo komplektas

Įsigyjamas atskirai

Žolės išmetimas

Per šoną

Pjovimo aukštis, mm

25-102

Pjaunamosios pakėlimas

Rankinis

Pjaunamosios įjungimas

Elektrinis

Transmisija

Hidrostatinė, valdoma 2 valdymo svirtimis

Pastovaus greičio palaikymo sistema

Nėra

Vairo stiprintuvas

Hidraulinis valdymas

Greitis pirmyn, km/h

0-10,8

Greitis atgal, km/h

0-5,4

Priekinių padangų dydis

11X4-5

Galinių padangų dydis

18X8,5-8