John Deere X350R

  • Garantija 4 metai
  • Pjaunamas plotas iki 80a
  • Pjovimo plotis 107 cm
  • Žolės surinkimo bunkeris
  • „iTorque“ galios sistema
  • „V Twin" variklis

7.700,00 

Perkant išsimokėtinai su „GF Lizingu" 10 mėn. terminui įmoka tik 770 EUR mėn.

Pristatymo terminas : 6 savaitės

Rekomenduojama pjauti iki 80 arų vejos plotą.
4* metų garantija! Skaityti daugiau…

Kaip pirkti išsimokėtinai?

*Pristatymo terminas 6-7 savaitės.

* Pristatymo terminas iki 7 d.d.

Turime

Kiekis

Palyginti
UŽSISAKYTI KONSULTACIJĄ
IŠBANDYKITE NEMOKAMAI
PARSISIŲSTI KATALOGĄ

NEPRALEISK AKCIJOS. IŠSISAUGOK PREKĖS NUOLAIDĄ.

Nurodyk savo el. paštą ir gauk akcijos kodą, kurį galėsi panaudoti ir vėliau.

Ar norėtumėte pirmieji sužinoti apie išskirtinius pasiūlymus, ypatingas nuolaidas ir kitą naujausią informaciją el. paštu, sms, telefonu ar kitomis elektroninėmis priemonėmis? Mes gerbiame Jūsų privatumą, todėl pateiktus asmens duomenis naudosime tik nurodytu tikslu ir neperduosime jokiems tretiesiems asmenims. Daugiau apie duomenų naudojimą galite sužinoti paspaudus čia

Taip, noriu gauti išskirtinius pasiūlymus, nuolaidas ir kitą naujausią informaciją

Apžvalga

Modernus ir atnaujintas dizainas, daugiau komforto, naujas prietaisų skydelis su aiškesne informacija, nauja  pjaunamoji ir didelis žolės išmetimo kanalas, elektrinis pjaunamosios įjungimas, pastovaus greičio palaikymo sistema ir dar daug kitų savybių. Puikus pasirinkimas vertinantiems komfortą ir kokybišką darbą.

X350R serija buvo atnaujinta 2021 sezonui, todėl ji tapo dar modernesnė  ir kokybiškesnė.  Darbas su šiais traktoriukais bus tarsi pramoga. Modernus prietaisų skydelis panašus į automobilinį ir suteikia daug informacijos. Su „optimalaus pjovimo zona“, kuri atvaizduojama skydelyje pagal variklio apkrovą, visad žinosite kaip apkrautas variklis, kad pasirinkti greitį, reikalingą nepriekaištingam darbui.

Variklis

Patikimas „V twin“ 2 cilindrų benzininis  „Kawasaki“  variklis turi daugiau galios, ir didesnį sukimo momentą,  kad darbas būtų efektyvus ir našus pjaunant ar mulčiuojant. Elektroninis degimo valdymas greitam užkūrimui, švelnus variklio darbas ir mažesnis triukšmas. Patogus aptarnavimas ir ilgas tarnavimo laikas.

Pjaunamoji

Nauja  pjaunamoji su galiniu žolės išmetimu yra sukurta darbui ypatingai sunkioms sąlygoms, todėl dabar be vargo galėsite pjauti net labai aukštą ir šlapią veją. Pjaunamoji gaminama iš štampuoto plieno. Čia mažiau aštrių kampų ir vietų kur gali kauptis nešvarumai, todėl žolės išmetimas yra lengvesnis ir našesnis. Pjaunamoji dėl savo konstrukcijos yra tylesnė. Ji yra gyli, tad galėsite pjauti aukštesnę žolę. Didžiulis išmetimo kanalas efektyviai sumes žolės stiebelius į surinkimo bunkerį. Jei norite mulčiuoti – atjunkite surinkimo bunkerį ir užkimškite išmetimo angą su kaiščiu, esančiu bazinėje įrangoje. Pjaunamoji įjungiama elektriškai. Po naudojimo pjaunamąją lengva išplauti per įtaisytą plovimo angą.

zoles_surinkimasŽolės surinkimas

Talpus ir lengvai iškraunamas žolės surinkimo bunkeris- standartinė įranga. Jei surinkimo nereikia – nuimkite surinkimo bunkerį ir sumontuokite žolės kreiptuvą gale, kad žolę paskleisti tolygiai ir tvarkingai.

Transmisija

Šis traktoriukas turi hidraulinę transmisiją su kuria lengva pasirinkti reikiamą greitį ir keisti važiavimo kryptį. Judėjimo kryptis keičiama „ Twin Touch“ pedalų pagalba.  Pedalai yra patogioje pozicijoje, todėl valdymas ir darbas yra intuityvus ir lengvas. Greitis važiuojant į priekį  – iki 8,5 km/h, greitis važiuojant atgal – iki 6,4 km/h.

Patogesniam darbui yra įdiegta pastovaus greičio palaikymo kontrolė.

Rėmas

John Deere traktoriukai sukonstruoti naudojant tvirtą suvirintą rėmą, todėl traktoriukas atlaiko didesnes apkrovas. Rėmas yra iš 3 mm plieno ir sugeria išorines tempimo ir laužimo jėgas ir taip apsaugo kitus mechanizmus, todėl traktoriukas tarnaus ilgiau. Gale sumontuotas kablys, prie kurio prikabinus priekabą galima nuveikti dar daugiau darbų.

Komfortas

Valdikliai išdėstyti logiškai ir patogiai, todėl vairuotojas lengvai supras ir valdys mašiną. Valdikliai yra koduoti spalvomis pagal atliekamas darbines funkcijas, tad juos lengva įsiminti.

Darbas su šiuo traktoriuku yra tikras malonumas.

Reikalinga konsultacija? Turite papildomų klausimų?

Norite daugiau sužinoti apie dominančią žoliapjovę? Mūsų specialistai visada pasiruošę Jums padėti išsirinkti tinkamiausią žoliapjovę. Susisiekti su mūsų specialistai galite žemiau nurodytais būdais.

Vadybininkas – konsultantas

Dainius Naktinis

+370 620 27833

Jūsų vardas *

Jūsų el. paštas *

Jūsų tel. numeris *

Jūsų žinutė *

Ar norėtumėte pirmieji sužinoti apie išskirtinius pasiūlymus, ypatingas nuolaidas ir kitą naujausią informaciją el. paštu, sms, telefonu ar kitomis elektroninėmis priemonėmis? Mes gerbiame Jūsų privatumą, todėl pateiktus asmens duomenis naudosime tik nurodytu tikslu ir neperduosime jokiems tretiesiems asmenims. Daugiau apie duomenų naudojimą galite sužinoti paspaudus čia

Taip, noriu gauti išskirtinius pasiūlymus, nuolaidas ir kita naujausią informaciją

Svoris 314 kg
Darbinis plotis, cm

107

Variklio galia, kW

12,2

Variklio tipas

Benzininis

Variklio gamintojas

Kawasaki

Darbinis tūris, kub. cm

603

„iTorque“ galios sistema

Yra

Degalų talpa litrais

7,6

Žolės surinkimas

Standarte

Surinkimo talpa, l

300

Mulčiavimo komplektas

Yra

Žolės išmetimas

Per galą

Pjovimo aukštis, mm

25-102

Pjaunamosios pakėlimas

Pedalas

Pjaunamosios įjungimas

Elektrinis

Transmisija

Hidrostatinė 2 pedalų „Twin Touch“

Pastovaus greičio palaikymo sistema

Yra

Vairo stiprintuvas

Nėra

Greitis pirmyn, km/h

0-8,5

Greitis atgal, km/h

0-6,4

Priekinių padangų dydis

15Х6-6

Galinių padangų dydis

20Х10-8