Neturime
 
 

John Deere X590

  • Garantija 4 metai
  • Pjaunamas plotas iki 80a
  • Pjovimo plotis 137 cm
  • Vairo stiprintuvas
  • „Accel Deep" pjaunamoji
  • „iTorque“ galios sistema
  • „V Twin" variklis

13.000,00 

Perkant išsimokėtinai su „GF Lizingu" 10 mėn. terminui įmoka tik 1300 EUR mėn.

4* metų garantija!

Rekomenduojama pjauti virš 80 arų vejos plotą. Skaityti daugiau…

Kaip pirkti išsimokėtinai?

*Pristatymo terminas 6-7 savaitės.

* Pristatymo terminas iki 7 d.d.

Neturime

Palyginti
UŽSISAKYTI KONSULTACIJĄ
IŠBANDYKITE NEMOKAMAI
PARSISIŲSTI KATALOGĄ

NEPRALEISK AKCIJOS. IŠSISAUGOK PREKĖS NUOLAIDĄ.

Nurodyk savo el. paštą ir gauk akcijos kodą, kurį galėsi panaudoti ir vėliau.

Ar norėtumėte pirmieji sužinoti apie išskirtinius pasiūlymus, ypatingas nuolaidas ir kitą naujausią informaciją el. paštu, sms, telefonu ar kitomis elektroninėmis priemonėmis? Mes gerbiame Jūsų privatumą, todėl pateiktus asmens duomenis naudosime tik nurodytu tikslu ir neperduosime jokiems tretiesiems asmenims. Daugiau apie duomenų naudojimą galite sužinoti paspaudus čia

Taip, noriu gauti išskirtinius pasiūlymus, nuolaidas ir kitą naujausią informaciją

Bendra informacija

Modernus ir galingas. Atnaujintas dizainas, daugiau komforto, naujas prietaisų skydelis su aiškesne informacija, naujos „Accel Deep“ pjaunamosios, elektrinis pjaunamosios įjungimas, pastovaus greičio palaikymo sistema, „Deluxe“ sėdynė su aukštu atlošu ir dar daug kitų savybių. Puikus pasirinkimas vertinantiems komfortą ir kokybišką darbą. Mėgstamas modelis ir profesionalų srityje.

X590 serija vertinama didelius plotus prižiūrinčių žmonių ir profesionalų. Mašinos buvo atnaujintos 2021 sezonui, todėl jos tapo dar modernesnė  ir kokybiškesnėss.  Darbas su šiais traktoriukais bus tarsi pramoga. Modernus prietaisų skydelis panašus į automobilinį ir suteikia daug informacijos. Su „optimalaus pjovimo zona“, kuri atvaizduojama skydelyje pagal variklio apkrovą, visad žinosite kaip apkrautas variklis, kad pasirinkti greitį, reikalingą nepriekaištingam darbui.

Variklis

Tolygiai veikiantis Kawasaki „V Twin“ variklis turi elektroninę degalų įpurškimo sistemą (EFI) ir pastovaus greičio palaikymo sistemą, kas užtikrina greitą variklio užvedimą ir didesnį žolės pjovimo našumą.

Pjaunamoji

Nauja „ Accel Deep“ pjaunamoji su šoniniu žolės išmetimu yra tvirta ir universali. Ji gaminama iš štampuoto plieno. Čia mažiau aštrių kampų ir vietų kur gali kauptis nešvarumai, todėl žolės išmetimas yra lengvesnis ir našesnis. Pjaunamoji dėl savo konstrukcijos yra tylesnė. Ji yra gyli, tad galėsite pjauti aukštesnę žolę. Jei norite mulčiuoti – užsisakykite greitai sumontuojamą mulčiavimo komplektą , kurį paskui bus lengva įjungti. Pjaunamoji įjungiama elektriškai. Po naudojimo pjaunamąją lengva išplauti per įtaisytą plovimo angą.

Žolės surinkimas

Jei reikia žolės surinkimo, šiam modeliui galima papildomai užsakyti ir sumontuoti 250 arba 500 litrų talpos bunkerį.

Transmisija

Šis traktoriukas turi hidraulinę transmisiją su kuria lengva pasirinkti reikiamą greitį ir keisti važiavimo kryptį. Judėjimo kryptis keičiama „ Twin Touch“ pedalų pagalba.  Pedalai yra patogioje pozicijoje, todėl valdymas ir darbas yra intuityvus ir lengvas. Greitis važiuojant į priekį  – iki 11,6 km/h, greitis važiuojant atgal – iki 8,4 km/h.

Patogesniam darbui yra įdiegta pastovaus greičio palaikymo kontrolė.

Rėmas

John Deere X590 traktoriukai sukonstruoti naudojant tvirtą suvirintą rėmą, todėl traktoriukas atlaiko didesnes apkrovas. Rėmas yra iš 3 mm plieno ir sugeria išorines tempimo ir laužimo jėgas ir taip apsaugo kitus mechanizmus, todėl traktoriukas tarnaus ilgiau. Gale sumontuotas kablys, prie kurio prikabinus priekabą galima nuveikti dar daugiau darbų.

Komfortas

Valdikliai išdėstyti logiškai ir patogiai, todėl vairuotojas lengvai supras ir valdys mašiną. Valdikliai yra koduoti spalvomis pagal atliekamas darbines funkcijas, tad juos lengva įsiminti. Hidraulinis vairo stiprintuvas ir hidraulinis pjaunamosios pakėlimas, galinių ratų diferencialo blokavimas – standartinė įranga.

Darbas su šiuo traktoriuku yra tikras malonumas ir profesionalui ir paprastam vartotojui.

Reikalinga konsultacija? Turite papildomų klausimų?

Norite daugiau sužinoti apie dominančią žoliapjovę? Mūsų specialistai visada pasiruošę Jums padėti išsirinkti tinkamiausią žoliapjovę. Susisiekti su mūsų specialistai galite žemiau nurodytais būdais.

Vadybininkas – konsultantas

Dainius Naktinis

+370 620 27833

Jūsų vardas *

Jūsų el. paštas *

Jūsų tel. numeris *

Jūsų žinutė *

Ar norėtumėte pirmieji sužinoti apie išskirtinius pasiūlymus, ypatingas nuolaidas ir kitą naujausią informaciją el. paštu, sms, telefonu ar kitomis elektroninėmis priemonėmis? Mes gerbiame Jūsų privatumą, todėl pateiktus asmens duomenis naudosime tik nurodytu tikslu ir neperduosime jokiems tretiesiems asmenims. Daugiau apie duomenų naudojimą galite sužinoti paspaudus čia

Taip, noriu gauti išskirtinius pasiūlymus, nuolaidas ir kita naujausią informaciją

Svoris 381 kg
Darbinis plotis, cm

137

Variklio galia, kW

16,7

Variklio tipas

Benzininis

Variklio gamintojas

Kawasaki

Darbinis tūris, kub. cm

726

„iTorque“ galios sistema

Yra

Degalų talpa litrais

16,7

Žolės surinkimas

Nėra – užsakoma papildomai

Surinkimo talpa, l

Galimas 250 arba 500

Mulčiavimo komplektas

Įsigyjamas atskirai

Žolės išmetimas

Per šoną

Pjovimo aukštis, mm

25-102

Pjaunamosios pakėlimas

Hidraulinis

Pjaunamosios įjungimas

Elektrinis

Transmisija

Hidrostatinė 2 pedalų „Twin Touch“

Pastovaus greičio palaikymo sistema

Yra

Vairo stiprintuvas

Yra

Greitis pirmyn, km/h

0-11,6

Greitis atgal, km/h

0-8,4

Priekinių padangų dydis

16Х6,5-8

Galinių padangų dydis

24Х12-12