John Deere X107

  • Garantija 3 metai
  • Pjaunamas plotas iki 40a
  • Pjovimo plotis 107 cm
  • „Edge" pjaunamoji

3.800,00 

Perkant išsimokėtinai su „GF Lizingu" 10 mėn. terminui įmoka tik 380 EUR mėn.

Atnaujinti X100 serijos modeliai Jums tikrai patiks. Nauja greičio ir judėjimo krypties pedalų sistema, patogesnė rankena pjaunamosios aukščiui reguliuoti, patobulinti valdikliai. Skaityti daugiau…

Kaip pirkti išsimokėtinai?

*Pristatymo terminas 6-7 savaitės.

* Pristatymo terminas iki 7 d.d.

Turime

Kiekis

Palyginti
UŽSISAKYTI KONSULTACIJĄ
IŠBANDYKITE NEMOKAMAI
PARSISIŲSTI KATALOGĄ

Bendra informacija

Standard serijos X107 modelis atnaujintas 2021 sezonui patiks tiems, kas turi didesnius nei 20 arų vejos plotus ir nori greitesnio darbo. Sukurtas ilgam ir komfortiškam darbui. Su juo galima nuveikti labai daug darbų prižiūrint veją ar tvarkant teritoriją prie namų ir žiemą ir vasarą.

Rekomenduojama pjauti iki 40 arų vejos plotą.

 

 

Variklis

Galingesnis variklis, palyginti su ankstesniu modeliu X106, suteikia traktoriukui daugiau energijos dirbant sunkesnėmis sąlygomis. Patikimas 1 cilindro, 500 kubinių centimetrų darbinio tūrio benzininis  „Briggs and Stratton“variklis  su priverstiniu tepimu turi pakankamai galios, kad darbas būtų efektyvus ir našus pjaunant ar mulčiuojant žolę. Elektroninis degimo valdymas greitam užvedimui, antivibracinė sistema, patogus aptarnavimas ir kitos savybės  neleis suabejoti šiuo varikliu.

Pjaunamoji

Inovatyvaus dizaino „Edge“ pjaunamoji su šoniniu žolės išmetimu yra tvirta ir universali. Darbinis plotis – 107 cm. Įjungimas- su mechanine svirtimi. Peiliai darbo metu persidengia, todėl neliks nenupjautos žolės per pjaunamosios vidurį. Jei norite mulčiuoti – užsisakykite greitai sumontuojamą mulčiavimo komplektą.  Po naudojimo ją lengva išplauti per įtaisytą plovimo angą.  Nauja pjaunamosios aukščio reguliavimo rankena nuo šiol dar patogesnė.

Žolės surinkimas

Jei reikia žolės surinkimo, šiam modeliui galima papildomai užsakyti ir sumontuoti 230 litrų talpos bunkerį.

Transmisija

Šis traktoriukas turi automatinę CVT transmisiją su kuria lengva pasirinkti reikiamą greitį ir keisti važiavimo kryptį. Judėjimo kryptis keičiama perjungiant rankeną dešinėje vairuotojo pusėje.  Pedalai ir svirtys yra patogioje pozicijoje, todėl valdymas ir darbas yra intuityvus ir lengvas. Greitis važiuojant į priekį  – iki 8,9 km/h, greitis važiuojant atgal – iki 4,8 km/h.

Rėmas

John Deere traktoriukai sukonstruoti naudojant tvirtą suvirintą rėmą, todėl traktoriukas atlaiko didesnes apkrovas. Rėmas yra iš 2,7 mm plieno ir sugeria išorines tempimo ir laužimo jėgas ir taip apsaugo kitus mechanizmus, todėl traktoriukas tarnaus ilgiau. Gale sumontuotas kablys, prie kurio prikabinus priekabą galima nuveikti dar daugiau darbų.

Komfortas

Valdikliai išdėstyti logiškai ir patogiai, todėl vairuotojas lengvai supras ir valdys mašiną. Valdikliai yra koduoti spalvomis pagal atliekamas darbines funkcijas, tad juos lengva įsiminti.

Darbas su šiuo traktoriuku yra tikras malonumas.

Reikalinga konsultacija? Turite papildomų klausimų?

Norite daugiau sužinoti apie dominančią žoliapjovę? Mūsų specialistai visada pasiruošę Jums padėti išsirinkti tinkamiausią žoliapjovę. Susisiekti su mūsų specialistai galite žemiau nurodytais būdais.

Svoris 193 kg
Darbinis plotis, cm

107

Variklio galia, kW

11,11

Variklio tipas

Benzininis

Variklio gamintojas

Briggs and Stratton

Darbinis tūris, kub. cm

500

„iTorque“ galios sistema

Nėra

Degalų talpa litrais

9

Žolės surinkimas

Nėra – užsakoma papildomai

Surinkimo talpa, l

Galimas 230

Mulčiavimo komplektas

Įsigyjamas atskirai

Žolės išmetimas

Per šoną

Pjovimo aukštis, mm

25-100

Pjaunamosios pakėlimas

Rankinis

Pjaunamosios įjungimas

Mechaninis

Transmisija

Hidrostatinė

Pastovaus greičio palaikymo sistema

Nėra

Vairo stiprintuvas

Nėra

Greitis pirmyn, km/h

0-8,9

Greitis atgal, km/h

0-4,8

Priekinių padangų dydis

15Х6-6

Galinių padangų dydis

20Х8-8