Neturime
 
 

John Deere X117R

  • Garantija 3 metai
  • Pjaunamas plotas iki 30a
  • Pjovimo plotis 92 cm
  • Žolės surinkimo bunkeris
  • „Edge" pjaunamoji

4.700,00 

Perkant išsimokėtinai su „GF Lizingu" 10 mėn. terminui įmoka tik 470 EUR mėn.

Atnaujinti traktoriukai su žolės ir lapų surinkimo sistema dirba greitai, o veja atrodo tiesiog puikiai. Nauja greičio ir judėjimo krypties pedalų sistema, patogesnė rankena pjaunamosios aukščiui reguliuoti, patobulinti valdikliai ir kiti dalykai jums tikrai patiks. Skaityti daugiau…

Kaip pirkti išsimokėtinai?

*Pristatymo terminas 6-7 savaitės.

* Pristatymo terminas iki 7 d.d.

Neturime

Palyginti
UŽSISAKYTI KONSULTACIJĄ
IŠBANDYKITE NEMOKAMAI
PARSISIŲSTI KATALOGĄ

NEPRALEISK AKCIJOS. IŠSISAUGOK PREKĖS NUOLAIDĄ.

Nurodyk savo el. paštą ir gauk akcijos kodą, kurį galėsi panaudoti ir vėliau.

Ar norėtumėte pirmieji sužinoti apie išskirtinius pasiūlymus, ypatingas nuolaidas ir kitą naujausią informaciją el. paštu, sms, telefonu ar kitomis elektroninėmis priemonėmis? Mes gerbiame Jūsų privatumą, todėl pateiktus asmens duomenis naudosime tik nurodytu tikslu ir neperduosime jokiems tretiesiems asmenims. Daugiau apie duomenų naudojimą galite sužinoti paspaudus čia

Taip, noriu gauti išskirtinius pasiūlymus, nuolaidas ir kitą naujausią informaciją

Bendra informacija

https://youtu.be/m7T8BtI5UVY

Dabar šie modeliai yra su galingesniais varikliais, didesniu valdymo komfortu ir paprastesne priežiūra, tad padės darbus nuveikti dar greičiau ir su mažiau pastangų Šios mašinos sukurtos taip, kad jas būtų paprasta ir patogu naudoti daugelį metų.

Standard serijos X117R modelis atnaujintas 2021 sezonui ir rekomenduojamas tiems, kas turi didesnius nei 20 arų vejos plotus ir nori greitesnio darbo. Sukurtas ilgam ir komfortiškam darbui. Su juo galima nuveikti labai daug darbų prižiūrint veją ar tvarkant teritoriją prie namų ir žiemą, ir vasarą. Nuėmus surinkimo bunkerį galima prisikabinti priekabą arba pjauti veją skleidžiant žolę ant pievos.

Rekomenduojama pjauti iki 30 arų vejos plotą.

Taikoma garantija iki 3 metų!

Variklis

Galingesnis variklis, palyginti su senesniu modeliu X116R, suteikia traktoriukui daugiau energijos dirbant sunkesnėmis sąlygomis. Patikimas 1 cilindro, 500 kubinių centimetrų darbinio tūrio benzininis  „Briggs and Stratton“ variklis  su priverstiniu tepimu turi pakankamai galios, kad darbas būtų efektyvus ir našus pjaunant ar mulčiuojant žolę. Elektroninis degimo valdymas greitam užvedimui, antivibracinė sistema, patogus aptarnavimas ir kitos savybės  neleis suabejoti šiuo varikliu.

Pjaunamoji

Inovatyvaus dizaino „ Edge“ pjaunamoji su galiniu žolės išmetimu yra tvirta ir puikiai tinka pjaunant žolę ar renkant lapus. Peiliai darbo metu persidengia, todėl neliks nenupjautos žolės per pjaunamosios vidurį. Jei nenorite rinkti žolės – sumontuokite papildomai užsakomą mulčiavimo komplektą: išmetimo angos kaištį ir specialius peilius.

Žolės surinkimas

Talpus 300 litrų tūrio žolės surinkimo bunkeris pagamintas iš sintetinio audinio, todėl yra lengvas ir patogus  iškrauti. Signalinė lemputė informuos kada bunkeris yra užpildytas ir laikas iškrauti. Jį lengva nuimti, jei norite mulčiuoti žolę. Papildomai užsakius specialų skleistuvą nupjautą žolę galima skleisti paskui traktoriuką – pieva bus patręšta ir darbas atliktas greičiau. Nauja pjaunamosios aukščio reguliavimo rankena nuo šiol dar patogesnė valdymui.

Transmisija

Šis traktoriukas turi hidrostatinę transmisiją su kuria lengva pasirinkti reikiamą greitį ir keisti važiavimo kryptį. Su 2 naujais greičio ir judėjimo krypties keitimo pedalais tai daryti dar paprasčiau ir lengviau. Pedalai yra patogioje pozicijoje, todėl valdymas ir darbas yra intuityvus ir lengvas. Greitis važiuojant į priekį  – iki 8,9 km/h, greitis važiuojant atgal – iki 3,2 km/h.

Rėmas

John Deere traktoriukai sukonstruoti naudojant tvirtą suvirintą rėmą, todėl traktoriukas atlaiko didesnes apkrovas. Rėmas yra iš 2,7 mm plieno ir sugeria išorines tempimo ir laužimo jėgas ir taip apsaugo kitus mechanizmus, todėl traktoriukas tarnaus ilgiau. Gale sumontuotas kablys, prie kurio prikabinus priekabą galima nuveikti dar daugiau darbų.

Komfortas

Valdikliai išdėstyti logiškai ir patogiai, todėl vairuotojas lengvai supras ir valdys mašiną. Valdikliai yra koduoti spalvomis pagal atliekamas darbines funkcijas, tad juos lengva įsiminti.

Darbas su šiuo traktoriuku yra tikras malonumas.

Reikalinga konsultacija? Turite papildomų klausimų?

Norite daugiau sužinoti apie dominančią žoliapjovę? Mūsų specialistai visada pasiruošę Jums padėti išsirinkti tinkamiausią žoliapjovę. Susisiekti su mūsų specialistai galite žemiau nurodytais būdais.

Svoris 225 kg
Darbinis plotis, cm

92

Variklio galia, kW

7,59

Variklio tipas

Benzininis

Variklio gamintojas

Briggs and Stratton

Darbinis tūris, kub. cm

344

„iTorque“ galios sistema

Nėra

Degalų talpa litrais

8

Žolės surinkimas

Standarte

Surinkimo talpa, l

300

Mulčiavimo komplektas

Įsigyjamas atskirai

Žolės išmetimas

Per galą

Pjovimo aukštis, mm

25-90

Pjaunamosios pakėlimas

Rankinis

Pjaunamosios įjungimas

Mechaninis

Transmisija

Hidrostatinė 2 pedalų

Pastovaus greičio palaikymo sistema

Nėra

Vairo stiprintuvas

Nėra

Greitis pirmyn, km/h

0-8,9

Greitis atgal, km/h

0-4,8

Priekinių padangų dydis

15Х6-6

Galinių padangų dydis

18Х8,5-8