Neturime
 
 

John Deere X167

  • Garantija 3 metai
  • Pjaunamas plotas iki 60a
  • Pjovimo plotis 107 cm
  • „Edge" pjaunamoji
  • „V Twin" variklis

4.349,00 

Perkant išsimokėtinai su „GF Lizingu" 10 mėn. terminui įmoka tik 434,9 EUR mėn.

Atnaujinti X100 serijos modeliai Jums tikrai patiks. Nauja greičio ir judėjimo krypties pedalų sistema, patogesnė rankena pjaunamosios aukščiui reguliuoti, patobulinti valdikliai. Skaityti daugiau…

Kaip pirkti išsimokėtinai?

* Pristatymo terminas iki 7 d.d.

Neturime

Palyginti
UŽSISAKYTI KONSULTACIJĄ
IŠBANDYKITE NEMOKAMAI
PARSISIŲSTI KATALOGĄ

NEPRALEISK AKCIJOS. IŠSISAUGOK PREKĖS NUOLAIDĄ.

Nurodyk savo el. paštą ir gauk akcijos kodą, kurį galėsi panaudoti ir vėliau.

Ar norėtumėte pirmieji sužinoti apie išskirtinius pasiūlymus, ypatingas nuolaidas ir kitą naujausią informaciją el. paštu, sms, telefonu ar kitomis elektroninėmis priemonėmis? Mes gerbiame Jūsų privatumą, todėl pateiktus asmens duomenis naudosime tik nurodytu tikslu ir neperduosime jokiems tretiesiems asmenims. Daugiau apie duomenų naudojimą galite sužinoti paspaudus čia

Taip, noriu gauti išskirtinius pasiūlymus, nuolaidas ir kitą naujausią informaciją

Bendra informacija

Dabar šie modeliai yra su galingesniais varikliais, didesniu valdymo komfortu ir paprastesne priežiūra tad padės darbus nuveikti dar greičiau ir su mažiau pastangų Traktoriukai su šoniniu žolės išmetimu dirba greitai, o veja atrodo tiesiog puikiai. Šios mašinos sukurtos taip, kad jas būtų paprasta ir patogu naudoti daugelį metų.

Rekomenduojama pjauti iki 60 arų vejos plotą.

X167 modelis – galingiausias traktoriukas Standard X100 serijoje be surinkimo sistemos. Darbas be surinkimo yra spartesnis ir patiks tiems, kas turi didesnius plotus. Sukurtas ilgam tarnavimui ir patogiam darbui. Dideli ratai, patogi sėdynė ir elektrinis pjaunamosios įjungimas yra standartinė įranga. Su juo galima nuveikti labai daug darbų prižiūrint veją ar tvarkant teritoriją prie namų ir žiemą ir vasarą.

Variklis

Patikimas „V twin“ 2 cilindrų benzininis  „Briggs and Stratton“  variklis turi dar daugiau galios nei senasis X166 – net 15 kW ir aukštą sukimo momentą,  kad darbas būtų efektyvus ir našus pjaunant ar mulčiuojant žolę. Elektroninis degimo valdymas greitam užvedimui, priverstinis tepimas, mažesnė variklio vibracija lyginant su vieno cilindro varikliu, ir mažesnis triukšmas. Patogus aptarnavimas – keičiant alyvą nereikia jokių specialių įrankių.

Pjaunamoji

Inovatyvaus dizaino „ Edge“ pjaunamoji su šoniniu žolės išmetimu yra tvirta ir universali. Darbinis plotis – 1,22 m. Pjaunamosios įjungimas – elektrinis.  3 Peiliai darbo metu persidengia, todėl neliks nenupjautos žolės per pjaunamosios vidurį. Jei norite efektyviai mulčiuoti – užsisakykite greitai sumontuojamą mulčiavimo komplektą.  Po naudojimo ją lengva išplauti per įtaisytą plovimo angą.

Žolės surinkimas

Jei reikia žolės surinkimo, šiam modeliui galima papildomai užsakyti ir sumontuoti 230 litrų talpos bunkerį.

Transmisija

Šis traktoriukas turi hidrostatinę transmisiją su kuria lengva pasirinkti reikiamą greitį ir keisti važiavimo kryptį. Su 2 naujais greičio ir judėjimo krypties keitimo pedalais tai daryti dar paprasčiau ir lengviau.  Pedalai yra patogioje pozicijoje, todėl valdymas ir darbas yra intuityvus ir lengvas. Greitis važiuojant į priekį  – iki 8,9 km/h, greitis važiuojant atgal – iki 4,8 km/h.

Patogesniam darbui yra įdiegta pastovaus greičio palaikymo kontrolė.

Rėmas

John Deere traktoriukai sukonstruoti naudojant tvirtą suvirintą rėmą, todėl traktoriukas atlaiko didesnes apkrovas. Rėmas yra iš 2,7  mm plieno ir sugeria išorines tempimo ir laužimo jėgas ir taip apsaugo kitus mechanizmus, todėl traktoriukas tarnaus ilgiau. Gale sumontuotas kablys, prie kurio prikabinus priekabą galima nuveikti dar daugiau darbų.

Komfortas

Valdikliai išdėstyti logiškai ir patogiai, todėl vairuotojas lengvai supras ir valdys mašiną. Valdikliai yra koduoti spalvomis pagal atliekamas darbines funkcijas, tad juos lengva įsiminti.

Darbas su šiuo traktoriuku yra tikras malonumas.

Reikalinga konsultacija? Turite papildomų klausimų?

Norite daugiau sužinoti apie dominančią žoliapjovę? Mūsų specialistai visada pasiruošę Jums padėti išsirinkti tinkamiausią žoliapjovę. Susisiekti su mūsų specialistai galite žemiau nurodytais būdais.

Svoris 241 kg
Darbinis plotis, cm

107

Variklio galia, kW

13,3

Variklio tipas

Benzininis

Variklio gamintojas

Briggs and Stratton

Darbinis tūris, kub. cm

656

„iTorque“ galios sistema

Nėra

Degalų talpa litrais

9,1

Žolės surinkimas

Nėra – užsakoma papildomai

Surinkimo talpa, l

Galimas 230

Mulčiavimo komplektas

Įsigyjamas atskirai

Žolės išmetimas

Per šoną

Pjovimo aukštis, mm

25-100

Pjaunamosios pakėlimas

Rankinis

Pjaunamosios įjungimas

Mechaninis

Transmisija

CVT 1 pedalo

Pastovaus greičio palaikymo sistema

Nėra

Vairo stiprintuvas

Nėra

Greitis pirmyn, km/h

0-8,9

Greitis atgal, km/h

0-4,8

Priekinių padangų dydis

16×6,5-8

Galinių padangų dydis

22Х9,5-12