Neturime
 
 

John Deere X167R

  • Garantija 3 metai
  • Pjaunamas plotas iki 60a
  • Pjovimo plotis 107 cm
  • Žolės surinkimo bunkeris
  • „Edge" pjaunamoji

4.671,00 

Perkant išsimokėtinai su „GF Lizingu" 10 mėn. terminui įmoka tik 467,10 EUR mėn.

X166R modelis yra vienas geidžiamiausių traktoriukų vejos priežiūrai, nes tai galingiausias ir našiausias modelis X 100 serijoje su surinkimo sistema. Skaityti daugiau…

Kaip pirkti išsimokėtinai?

* Pristatymo terminas iki 7 d.d.

Neturime

Palyginti
UŽSISAKYTI KONSULTACIJĄ
IŠBANDYKITE NEMOKAMAI
PARSISIŲSTI KATALOGĄ

NEPRALEISK AKCIJOS. IŠSISAUGOK PREKĖS NUOLAIDĄ.

Nurodyk savo el. paštą ir gauk akcijos kodą, kurį galėsi panaudoti ir vėliau.

Ar norėtumėte pirmieji sužinoti apie išskirtinius pasiūlymus, ypatingas nuolaidas ir kitą naujausią informaciją el. paštu, sms, telefonu ar kitomis elektroninėmis priemonėmis? Mes gerbiame Jūsų privatumą, todėl pateiktus asmens duomenis naudosime tik nurodytu tikslu ir neperduosime jokiems tretiesiems asmenims. Daugiau apie duomenų naudojimą galite sužinoti paspaudus čia

Taip, noriu gauti išskirtinius pasiūlymus, nuolaidas ir kitą naujausią informaciją

Bendra informacija

Atnaujintas modelis Jums patiks, nes turi savyje daug svarbių savybių ir funkcijų reikalingų darbui nuveikti. Tvirtas, našus, paprastas naudoti  ir patikimas. Žolė  su juo bus nupjauta ir surinkta nepriekaištingai.

Standard serijos X167R modelis atnaujintas 2021 sezonui keičia modelį X166R ir rekomenduojamas tiems, kas nori greitesnio darbo prižiūrint veją. Sukurtas ilgam ir komfortiškam darbui. Su juo galima nuveikti labai daug darbų prižiūrint veją ar tvarkant teritoriją prie namų ir žiemą, ir vasarą. Nuėmus surinkimo bunkerį galima prisikabinti priekabą arba pjauti veją skleidžiant žolę ant pievos.

Rekomenduojama pjauti iki 60 arų vejos plotą.

Variklis

Patikimas „V twin“ 2 cilindrų benzininis  „Briggs and Stratton“  variklis turi daugiau galios, ir didesnį sukimo momentą,  kad darbas būtų efektyvus ir našus pjaunant ir renkant žolę, mulčiuojant ar skleidžiant nupjautą žolę ant vejos. Elektroninis degimo valdymas greitam užkūrimui, mažesnė variklio vibracija lyginant su vieno cilindro varikliu, ir mažesnis triukšmas. Patogus aptarnavimas – keičiant alyvą nereikia jokių specialių įrankių.

Pjaunamoji

107 cm darbinio pločio inovatyvaus dizaino „ Edge“ pjaunamoji su galiniu žolės išmetimu yra tvirta ir puikiai tinka pjaunant žolę ar renkant lapus. Peiliai darbo metu persidengia, todėl neliks nenupjautos žolės per pjaunamosios vidurį. Jei nenorite rinkti žolės – sumontuokite papildomai užsakomą mulčiavimo komplektą: išmetimo angos kaištį ir specialius peilius.

Žolės surinkimas

Talpus 300 litrų tūrio žolės surinkimo maišas pagamintas iš sintetinio audinio, todėl yra lengvas ir patogus  iškrauti. Jį lengva nuimti, jei norite mulčiuoti žolę, arba papildomai užsakius specialų skleistuvą nupjautą žolę galima skleisti paskui traktoriuką.

Transmisija

Šis traktoriukas turi hidrostatinę transmisiją su kuria lengva pasirinkti reikiamą greitį ir keisti važiavimo kryptį. Pedalai yra patogioje pozicijoje, todėl valdymas ir darbas yra intuityvus ir lengvas. Greitis važiuojant į priekį  – iki 8,9 km/h, greitis važiuojant atgal – iki 3,2 km/h.

Rėmas

John Deere traktoriukai sukonstruoti naudojant tvirtą suvirintą rėmą, todėl traktoriukas atlaiko didesnes apkrovas. Rėmas yra iš 2,7 mm plieno ir sugeria išorines tempimo ir laužimo jėgas ir taip apsaugo kitus mechanizmus, todėl traktoriukas tarnaus ilgiau. Gale sumontuotas kablys, prie kurio prikabinus priekabą galima nuveikti dar daugiau darbų.

Komfortas

Valdikliai išdėstyti logiškai ir patogiai, todėl vairuotojas lengvai supras ir valdys mašiną. Valdikliai yra koduoti spalvomis pagal atliekamas darbines funkcijas, tad juos lengva įsiminti.

Darbas su šiuo traktoriuku yra tikras malonumas

Reikalinga konsultacija? Turite papildomų klausimų?

Norite daugiau sužinoti apie dominančią žoliapjovę? Mūsų specialistai visada pasiruošę Jums padėti išsirinkti tinkamiausią žoliapjovę. Susisiekti su mūsų specialistai galite žemiau nurodytais būdais.

Svoris 230 kg
Darbinis plotis, cm

107

Variklio galia, kW

12,95

Variklio tipas

Benzininis

Variklio gamintojas

Briggs and Stratton

Darbinis tūris, kub. cm

656

„iTorque“ galios sistema

Nėra

Degalų talpa litrais

7,5

Žolės surinkimas

Standarte

Surinkimo talpa, l

300

Mulčiavimo komplektas

Įsigyjamas atskirai

Žolės išmetimas

Per galą

Pjovimo aukštis, mm

25-101

Pjaunamosios pakėlimas

Rankinis

Pjaunamosios įjungimas

Elektrinis

Transmisija

Hidrostatinė 2 pedalų

Pastovaus greičio palaikymo sistema

Nėra

Vairo stiprintuvas

Nėra

Greitis pirmyn, km/h

0-8,9

Greitis atgal, km/h

0-5,1

Priekinių padangų dydis

15Х6-6

Galinių padangų dydis

18Х8,5-8